Прескочи на садржај
Упореди PSV vs Midtjylland

PSV vs Midtjylland Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite PSV i Midtjylland: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

PSV PSV Domaćin
Midtjylland Midtjylland Gost
PSV
80.0
P N P P P I I P P P

Poslednjih 10 Utakmica

Midtjylland
43.7
N N N P P P N N I I

Osvojene Kategorije

12

PSV

1

Nerešeno

2

Midtjylland

Radar Učinka

PSV
Midtjylland

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
70%

7P, 1N, 2I

30%

3P, 5N, 2I

Golova po Utakmici
2.9

29 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
+13

+13

+1

+1

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
90%

9 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
R. Pepi (7 golova)
M. Erlić (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 12 / 2. Poluvreme: 17
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
78.6

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 61.8

42.6

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 55.5

Protiv Elitnih
100%

2P / 2 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
3.64

Stvarno: 2.9 | Razl: -0.74

1.36

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.06

Korigovana Snaga
80.0

Napad: 100, Odbrana: 60.0, Forma: 90.0

43.7

Napad: 40.1, Odbrana: 55.6, Forma: 27.8

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

1
2

16-30'

1
4

31-45'

1
7

46-60'

4
3

61-75'

2
9

76-90+'

4
PSV
Midtjylland
PSV

Analiza Snage

80.0

Ukupno

Napad 100
Odbrana 60.0
Forma 90.0
Doslednost 53.2
Midtjylland

Analiza Snage

43.7

Ukupno

Napad 40.1
Odbrana 55.6
Forma 27.8
Doslednost 62.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 58.0

Kvalitet Protivnika

61.8 vs 55.5

Protiv Elitnih

100% vs 0%
PSV logo PSV
P
Go Ahead (70%)
N
Ajax (67%)
P
Zwolle (54%)
P
Sparta (49%)
P
Utrecht (70%)
I
Telstar (69%)
I
NEC (64%)
P
AZ (67%)
Midtjylland logo Midtjylland
N
Nordsjælland (60%)
N
Viborg (50%)
N
AGF (62%)
P
Sønderjyske (48%)
P
AGF (57%)
P
Brøndby (49%)
N
Sønderjyske (43%)
N
Viborg (55%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Go Ahead G
4 - 1 P
70%
Ajax G
2 - 2 N
67%
Zwolle D
6 - 1 P
54%
Sparta G
2 - 0 P
49%
Utrecht D
4 - 3 P
70%
Telstar G
1 - 3 I
69%
NEC D
2 - 3 I
64%
AZ D
2 - 1 P
67%
Heracles G
3 - 1 P
41%
Heerenveen D
3 - 1 P
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nordsjælland G
0 - 0 N
60%
Viborg D
3 - 3 N
50%
AGF G
0 - 0 N
62%
Sønderjyske G
2 - 1 P
48%
AGF D
2 - 1 P
57%
Brøndby G
2 - 1 P
49%
Sønderjyske D
2 - 2 N
43%
Viborg G
1 - 1 N
55%
Nottm Forest D
1 - 2 I
76%
Nordsjælland D
0 - 1 I
55%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

PSV се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 78.6) у поређењу са Midtjylland (SoS: 42.6). То значи да статистика PSV има већу тежину.

Напад PSV је на другом нивоу, са просеком од 2.9 голова по мечу и R. Pepi на челу са 7 голова. Midtjylland постиже само 1.3 по мечу.

Midtjylland има одбрамбену предност, примајући 1.2 по мечу наспрам 1.6 PSV.

Фактор домаћег терена иде у корист PSV, са 80% победа код куће.

PSV је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.5 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

На основу наше свеобухватне анализе, PSV је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (100), одбрани (60.0) и форми (90.0) не оставља простор за сумњу. Midtjylland мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

PSV

PSV

VS
Midtjylland

Midtjylland

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више