Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Rukh Vynnyky vs Levante

Rukh Vynnyky vs Levante Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Rukh Vynnyky vs Levante — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Hazai Csapat
Levante Levante Vendég Csapat
Rukh Vynnyky
27.3
D V V V D V V V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Levante
55.7
Gy Gy V D Gy Gy V Gy D D

Nyert Kategóriák

2

Rukh Vynnyky

2

Döntetlen

11

Levante

Teljesítményradar

Rukh Vynnyky
Levante

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 2D, 8V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
0.3

3 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.0

20 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-17

-17

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Igor Neves (2 gól)
Carlos Espí (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 1
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 6 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.3

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 74.5

59.6

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 64.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 8 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.46

Valós: 0.3 | Kül: -0.16

2.0

Valós: 1.6 | Kül: -0.4

Korrigált Erő
27.3

Támadás: 11.5, Védekezés: 38.4, Forma: 0.0

55.7

Támadás: 58.5, Védekezés: 54.8, Forma: 54.8

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

5
1

46-60'

4

61-75'

1
1

76-90+'

4
Rukh Vynnyky
Levante
Rukh Vynnyky

Erő Részletezés

27.3

Összesített

Támadás 11.5
Védekezés 38.4
Forma 0.0
Állandóság 95.2
Levante

Erő Részletezés

55.7

Összesített

Támadás 58.5
Védekezés 54.8
Forma 54.8
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 93.0

Ellenfél Minősége

74.5 vs 64.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
D
Veres Rivne (62%)
V
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (81%)
V
Kryvbas KR (76%)
D
Kolos (78%)
V
Shakhtar D (83%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (79%)
Levante logo Levante
Gy
Celta Vigo (59%)
Gy
Osasuna (58%)
V
Villarreal (78%)
D
Espanyol (55%)
Gy
Sevilla (58%)
Gy
Getafe (67%)
V
Real Sociedad (66%)
Gy
Oviedo (61%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Veres Rivne H
0 - 0 D
62%
Zorya H
1 - 2 V
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 V
81%
Kryvbas KR I
0 - 3 V
76%
Kolos H
1 - 1 D
78%
Shakhtar D I
0 - 3 V
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 V
74%
Epitsentr I
0 - 2 V
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 V
74%
Obolon I
0 - 1 V
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Celta Vigo I
3 - 2 Gy
59%
Osasuna H
3 - 2 Gy
58%
Villarreal I
1 - 5 V
78%
Espanyol I
0 - 0 D
55%
Sevilla H
2 - 0 Gy
58%
Getafe H
1 - 0 Gy
67%
Real Sociedad I
0 - 2 V
66%
Oviedo H
4 - 2 Gy
61%
Rayo I
1 - 1 D
79%
Girona H
1 - 1 D
59%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.3 vs 59.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Levante támadása más szinten van, átlagosan 1.6 gólt szerezve meccsenként, Carlos Espí vezeti 6 góllal. Rukh Vynnyky csak 0.3-t ér el meccsenként.

Levante védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként Rukh Vynnyky 2.0-jával szemben.

Rukh Vynnyky küzdött az elit ellenfelek ellen, 8 meccsből csak 0-t nyerve.

A hazai pálya előnye Levante-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Levante emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (55.7 vs 27.3) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Levante

Levante

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet