Hopp til innhold
Sammenlign Rukh Vynnyky vs Levante

Rukh Vynnyky vs Levante Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Rukh Vynnyky vs Levante: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Hjemmelag
Levante Levante Bortelag
Rukh Vynnyky
27.3
U T T T U T T T T T

Siste 10 Kamper

Levante
55.7
S S T U S S T S U U

Vunnede Kategorier

2

Rukh Vynnyky

2

Uavgjort

11

Levante

Ytelsesradar

Rukh Vynnyky
Levante

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
0%

0S, 2U, 8T

50%

5S, 3U, 2T

Mål per Kamp
0.3

3 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
2.0

20 / 10 kamper

1.5

15 / 10 kamper

Målforskjell
-17

-17

+1

+1

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
30%

3 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
Igor Neves (2 mål)
Carlos Espí (6 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 2 / 2. Omgang: 1
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 9
Hjemmeseier
0%

0S / 6 kamper

80%

4S / 5 kamper

Borteseier
0%

0S / 4 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
65.3

Ligavanskelighet: 98.0, Motstanderkvalitet: 74.5

59.6

Ligavanskelighet: 93.0, Motstanderkvalitet: 64.0

Mot Topplag
0%

0S / 8 kamper

0%

0S / 2 kamper

Forventede mål (xG)
0.46

Faktisk: 0.3 | Diff: -0.16

2.0

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.4

Justert Styrke
27.3

Angrep: 11.5, Forsvar: 38.4, Form: 0.0

55.7

Angrep: 58.5, Forsvar: 54.8, Form: 54.8

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

5
1

46-60'

4

61-75'

1
1

76-90+'

4
Rukh Vynnyky
Levante
Rukh Vynnyky

Styrkeanalyse

27.3

Totalt

Angrep 11.5
Forsvar 38.4
Form 0.0
Stabilitet 95.2
Levante

Styrkeanalyse

55.7

Totalt

Angrep 58.5
Forsvar 54.8
Form 54.8
Stabilitet 53.2

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

98.0 vs 93.0

Motstanderkvalitet

74.5 vs 64.0

Mot Topplag

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
U
Veres Rivne (62%)
T
Zorya (75%)
T
Karpaty Lviv (81%)
T
Kryvbas KR (76%)
U
Kolos (78%)
T
Shakhtar D (83%)
T
LNZ Cherkasy (74%)
T
Epitsentr (79%)
Levante logo Levante
S
Celta Vigo (59%)
S
Osasuna (58%)
T
Villarreal (78%)
U
Espanyol (55%)
S
Sevilla (58%)
S
Getafe (67%)
T
Real Sociedad (66%)
S
Oviedo (61%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Veres Rivne H
0 - 0 U
62%
Zorya H
1 - 2 T
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 T
81%
Kryvbas KR B
0 - 3 T
76%
Kolos H
1 - 1 U
78%
Shakhtar D B
0 - 3 T
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 T
74%
Epitsentr B
0 - 2 T
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 T
74%
Obolon B
0 - 1 T
63%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Celta Vigo B
3 - 2 S
59%
Osasuna H
3 - 2 S
58%
Villarreal B
1 - 5 T
78%
Espanyol B
0 - 0 U
55%
Sevilla H
2 - 0 S
58%
Getafe H
1 - 0 S
67%
Real Sociedad B
0 - 2 T
66%
Oviedo H
4 - 2 S
61%
Rayo B
1 - 1 U
79%
Girona H
1 - 1 U
59%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 65.3 vs 59.6), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Levantes angrep er på et annet nivå, med snitt 1.6 mål per kamp og Carlos Espí i spissen med 6 mål. Rukh Vynnyky scorer bare 0.3 per kamp.

Levante har den defensive fordelen, med 1.5 innslupne per kamp mot Rukh Vynnykys 2.0.

Rukh Vynnyky har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 8 kamper.

Hjemmefordelen favoriserer Levante, med 80% hjemmeseire.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.7 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Levante fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (55.7 vs 27.3) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Levante

Levante

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer