Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Liberec vs Midtjylland

Liberec vs Midtjylland Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Liberec vs Midtjylland — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Liberec Liberec Hazai Csapat
Midtjylland Midtjylland Vendég Csapat
Liberec
35.3
V V Gy D V Gy D D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Midtjylland
43.7
D D D Gy Gy Gy D D V V

Nyert Kategóriák

2

Liberec

5

Döntetlen

8

Midtjylland

Teljesítményradar

Liberec
Midtjylland

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
0.7

7 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Krollis (3 gól)
M. Erlić (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
43.4

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 57.6

42.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 55.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.75

Valós: 0.7 | Kül: -0.05

1.36

Valós: 1.3 | Kül: -0.06

Korrigált Erő
35.3

Támadás: 21.8, Védekezés: 56.0, Forma: 18.7

43.7

Támadás: 40.1, Védekezés: 55.6, Forma: 27.8

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

4
1

61-75'

2
1

76-90+'

4
Liberec
Midtjylland
Liberec

Erő Részletezés

35.3

Összesített

Támadás 21.8
Védekezés 56.0
Forma 18.7
Állandóság 61.3
Midtjylland

Erő Részletezés

43.7

Összesített

Támadás 40.1
Védekezés 55.6
Forma 27.8
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

57.6 vs 55.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Liberec logo Liberec
V
Plzeň (64%)
V
Slavia Prague (69%)
Gy
Jablonec (49%)
D
Ml. Boleslav (61%)
V
Karviná (48%)
Gy
Slovácko (45%)
D
Teplice (49%)
D
Bohemians (58%)
Midtjylland logo Midtjylland
D
Nordsjælland (60%)
D
Viborg (50%)
D
AGF (62%)
Gy
Sønderjyske (48%)
Gy
AGF (57%)
Gy
Brøndby (49%)
D
Sønderjyske (43%)
D
Viborg (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Plzeň I
0 - 2 V
64%
Slavia Prague H
1 - 2 V
69%
Jablonec I
2 - 1 Gy
49%
Ml. Boleslav H
0 - 0 D
61%
Karviná I
1 - 3 V
48%
Slovácko H
2 - 1 Gy
45%
Teplice H
1 - 1 D
49%
Bohemians I
0 - 0 D
58%
Hradec Kr. H
0 - 1 V
59%
Slavia Prague I
0 - 1 V
74%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nordsjælland I
0 - 0 D
60%
Viborg H
3 - 3 D
50%
AGF I
0 - 0 D
62%
Sønderjyske I
2 - 1 Gy
48%
AGF H
2 - 1 Gy
57%
Brøndby I
2 - 1 Gy
49%
Sønderjyske H
2 - 2 D
43%
Viborg I
1 - 1 D
55%
Nottm Forest H
1 - 2 V
76%
Nordsjælland H
0 - 1 V
55%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 43.4 vs 42.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Midtjylland tartja a támadó előnyt 1.3 góllal meccsenként Liberec 0.7-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Liberec 1.2-t és Midtjylland 1.2-t kapva meccsenként.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.2 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Midtjylland-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 8.4 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Liberec

Liberec

VS
Midtjylland

Midtjylland

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet