Sla naar inhoud
Vergelijken Angers vs Estrela

Angers vs Estrela Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Angers vs Estrela: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Angers Angers Thuisteam
Estrela Estrela Uitteam
Angers
30.8
G V V G V G V V W V

Laatste 10 Wedstrijden

Estrela
39.2
G V V V V V W V G G

Gewonnen Categorieën

3

Angers

3

Gelijkspel

9

Estrela

Prestatieradar

Angers
Estrela

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 3G, 6V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
0.6

6 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-13

-13

-3

-3

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
P. Peter (2 doelpunten)
Rodrigo Pinho (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 1 / 2e Helft: 5
1e Helft: 5 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
0%

0W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
57.7

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.7

53.1

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 61.5

Record vs Topteams
0%

0W / 5 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.6

Werkelijk: 0.6 | Versch: 0.0

1.0

Werkelijk: 1.0 | Versch: 0.0

Aangepaste Sterktewaarde
30.8

Aanval: 21.5, Verdediging: 39.5, Vorm: 10.8

39.2

Aanval: 34.4, Verdediging: 58.4, Vorm: 10.3

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

2
1

16-30'

31-45'

2
1

46-60'

2
3

61-75'

2
1

76-90+'

2
Angers
Estrela
Angers

Sterkte-uitsplitsing

30.8

Totaal

Aanval 21.5
Verdediging 39.5
Vorm 10.8
Consistentie 74.8
Estrela

Sterkte-uitsplitsing

39.2

Totaal

Aanval 34.4
Verdediging 58.4
Vorm 10.3
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

86.0 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

66.7 vs 61.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Angers logo Angers
G
Strasbourg (55%)
V
Auxerre (71%)
V
Paris SG (79%)
G
Le Havre (53%)
V
Rennes (80%)
G
Lyon (65%)
V
Lens (76%)
V
Nice (55%)
Estrela logo Estrela
G
Famalicão (69%)
V
Moreirense (55%)
V
Porto (69%)
V
Arouca (62%)
V
Sporting (70%)
V
Nacional (57%)
W
Casa Pia (48%)
V
Rio Ave (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Strasbourg T
1 - 1 G
55%
Auxerre U
1 - 3 V
71%
Paris SG T
0 - 3 V
79%
Le Havre T
1 - 1 G
53%
Rennes U
1 - 2 V
80%
Lyon T
0 - 0 G
65%
Lens U
1 - 5 V
76%
Nice T
0 - 2 V
55%
Nantes U
1 - 0 W
56%
Monaco U
0 - 2 V
77%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Famalicão T
0 - 0 G
69%
Moreirense U
2 - 3 V
55%
Porto T
1 - 2 V
69%
Arouca U
0 - 1 V
62%
Sporting T
0 - 1 V
70%
Nacional U
0 - 2 V
57%
Casa Pia T
4 - 0 W
48%
Rio Ave U
1 - 2 V
66%
Gil Vicente T
2 - 2 G
55%
AVS U
0 - 0 G
64%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 57.7 vs 53.1), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Estrela heeft het aanvallende voordeel met 1.0 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.6 van Angers, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Estrela heeft het defensieve voordeel, met 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.9 van Angers.

Angers heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.4 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Estrela heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 8.4 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Angers

Angers

VS
Estrela

Estrela

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie