Przejdź do treści
Porównaj Angers vs Estrela

Angers vs Estrela Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Angers vs Estrela: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Angers Angers Gospodarz
Estrela Estrela Gość
Angers
30.8
R P P R P R P P Z P

Ostatnie 10 Meczów

Estrela
39.2
R P P P P P Z P R R

Wygrane Kategorie

3

Angers

3

Remis

9

Estrela

Radar Wydajności

Angers
Estrela

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
10%

1Z, 3R, 6P

10%

1Z, 3R, 6P

Gole na Mecz
0.6

6 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.9

19 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Różnica Bramek
-13

-13

-3

-3

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
P. Peter (2 goli)
Rodrigo Pinho (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 1 / 2. Połowa: 5
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 5
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
57.7

Trudność Ligi: 86.0, Jakość Przeciwnika: 66.7

53.1

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 61.5

Bilans z Elitą
0%

0Z / 5 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.6

Rzeczywiste: 0.6 | Różn: 0.0

1.0

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: 0.0

Skorygowana Siła
30.8

Atak: 21.5, Obrona: 39.5, Forma: 10.8

39.2

Atak: 34.4, Obrona: 58.4, Forma: 10.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

2
1

16-30'

31-45'

2
1

46-60'

2
3

61-75'

2
1

76-90+'

2
Angers
Estrela
Angers

Rozkład Siły

30.8

Ogólny

Atak 21.5
Obrona 39.5
Forma 10.8
Stałość 74.8
Estrela

Rozkład Siły

39.2

Ogólny

Atak 34.4
Obrona 58.4
Forma 10.3
Stałość 74.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

86.0 vs 79.0

Jakość Przeciwnika

66.7 vs 61.5

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Angers logo Angers
R
Strasbourg (55%)
P
Auxerre (71%)
P
Paris SG (79%)
R
Le Havre (53%)
P
Rennes (80%)
R
Lyon (65%)
P
Lens (76%)
P
Nice (55%)
Estrela logo Estrela
R
Famalicão (69%)
P
Moreirense (55%)
P
Porto (69%)
P
Arouca (62%)
P
Sporting (70%)
P
Nacional (57%)
Z
Casa Pia (48%)
P
Rio Ave (66%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Strasbourg D
1 - 1 R
55%
Auxerre W
1 - 3 P
71%
Paris SG D
0 - 3 P
79%
Le Havre D
1 - 1 R
53%
Rennes W
1 - 2 P
80%
Lyon D
0 - 0 R
65%
Lens W
1 - 5 P
76%
Nice D
0 - 2 P
55%
Nantes W
1 - 0 Z
56%
Monaco W
0 - 2 P
77%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Famalicão D
0 - 0 R
69%
Moreirense W
2 - 3 P
55%
Porto D
1 - 2 P
69%
Arouca W
0 - 1 P
62%
Sporting D
0 - 1 P
70%
Nacional W
0 - 2 P
57%
Casa Pia D
4 - 0 Z
48%
Rio Ave W
1 - 2 P
66%
Gil Vicente D
2 - 2 R
55%
AVS W
0 - 0 R
64%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 57.7 vs 53.1), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Estrela ma przewagę w ataku z 1.0 golami na mecz wobec 0.6 Angers, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Estrela ma przewagę defensywną, tracąc 1.3 na mecz wobec 1.9 Angers.

Angers miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 5 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.4 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Estrela ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 8.4 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Angers

Angers

VS
Estrela

Estrela

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej