Sla naar inhoud
Vergelijken AZ vs Alavés

AZ vs Alavés Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk AZ vs Alavés: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

AZ AZ Thuisteam
Alavés Alavés Uitteam
AZ
56.5
G G G G W V W V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Alavés
43.5
G V W V G G W G V V

Gewonnen Categorieën

7

AZ

4

Gelijkspel

4

Alavés

Prestatieradar

AZ
Alavés

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 4G, 2V

20%

2W, 4G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

2.2

22 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+7

+7

-4

-4

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

90%

9 / 10 wedstrijden

Topscorer
S. Mijnans (5 doelpunten)
Toni Martínez (7 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 9
1e Helft: 7 / 2e Helft: 11
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.7

Competitiemoeilijkheid: 79.4, Tegenstanderkwaliteit: 65.5

60.4

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.3

Record vs Topteams
0%

0W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.92

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.12

2.08

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.28

Aangepaste Sterktewaarde
56.5

Aanval: 62.8, Verdediging: 66.3, Vorm: 41.9

43.5

Aanval: 66.2, Verdediging: 29.4, Vorm: 22.1

Analyse van Doelpunttiming

8

0-15'

3

16-30'

1

31-45'

2
2

46-60'

4
5

61-75'

4
3

76-90+'

4
AZ
Alavés
AZ

Sterkte-uitsplitsing

56.5

Totaal

Aanval 62.8
Verdediging 66.3
Vorm 41.9
Consistentie 56.8
Alavés

Sterkte-uitsplitsing

43.5

Totaal

Aanval 66.2
Verdediging 29.4
Vorm 22.1
Consistentie 64.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

79.4 vs 93.0

Tegenstanderkwaliteit

65.5 vs 66.3

Record tegen Topteams

0% vs 0%
AZ logo AZ
G
Feyenoord (72%)
G
Twente (76%)
G
Go Ahead (70%)
G
Shakhtar D (70%)
W
Heerenveen (67%)
V
Shakhtar D (75%)
W
Fortuna (56%)
V
Groningen (66%)
Alavés logo Alavés
G
Elche (66%)
V
Athletic (55%)
W
Mallorca (68%)
V
Real Madrid (70%)
G
Real Sociedad (66%)
G
Osasuna (58%)
W
Celta Vigo (59%)
G
Villarreal (73%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Feyenoord U
1 - 1 G
72%
Twente T
2 - 2 G
76%
Go Ahead U
0 - 0 G
70%
Shakhtar D T
2 - 2 G
70%
Heerenveen T
3 - 0 W
67%
Shakhtar D U
0 - 3 V
75%
Fortuna T
2 - 0 W
56%
Groningen U
0 - 3 V
66%
Sparta Prague U
4 - 0 W
67%
Heracles T
4 - 0 W
36%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Elche U
1 - 1 G
66%
Athletic T
2 - 4 V
55%
Mallorca T
2 - 1 W
68%
Real Madrid U
1 - 2 V
70%
Real Sociedad U
3 - 3 G
66%
Osasuna T
2 - 2 G
58%
Celta Vigo U
4 - 3 W
59%
Villarreal T
1 - 1 G
73%
Valencia U
2 - 3 V
72%
Levante U
0 - 2 V
76%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 54.7 vs 60.4), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met AZ op gemiddeld 1.8 en Alavés op 1.8 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is AZ ver superieur, met slechts 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd en 5 clean sheets, terwijl Alavés er 2.2 per wedstrijd incasseert.

AZ heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Alavés heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.5 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

AZ heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 13.0 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

AZ

AZ

VS
Alavés

Alavés

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie