Sla naar inhoud
Vergelijken AZ vs Estrela

AZ vs Estrela Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk AZ vs Estrela: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

AZ AZ Thuisteam
Estrela Estrela Uitteam
AZ
56.5
G G G G W V W V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Estrela
39.2
G V V V V V W V G G

Gewonnen Categorieën

12

AZ

2

Gelijkspel

1

Estrela

Prestatieradar

AZ
Estrela

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 4G, 2V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+7

+7

-3

-3

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
S. Mijnans (5 doelpunten)
Rodrigo Pinho (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 9
1e Helft: 5 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.7

Competitiemoeilijkheid: 79.4, Tegenstanderkwaliteit: 65.5

53.1

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 61.5

Record vs Topteams
0%

0W / 5 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.92

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.12

1.0

Werkelijk: 1.0 | Versch: 0.0

Aangepaste Sterktewaarde
56.5

Aanval: 62.8, Verdediging: 66.3, Vorm: 41.9

39.2

Aanval: 34.4, Verdediging: 58.4, Vorm: 10.3

Analyse van Doelpunttiming

8

0-15'

2

16-30'

31-45'

2
2

46-60'

2
5

61-75'

2
3

76-90+'

2
AZ
Estrela
AZ

Sterkte-uitsplitsing

56.5

Totaal

Aanval 62.8
Verdediging 66.3
Vorm 41.9
Consistentie 56.8
Estrela

Sterkte-uitsplitsing

39.2

Totaal

Aanval 34.4
Verdediging 58.4
Vorm 10.3
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

79.4 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

65.5 vs 61.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
AZ logo AZ
G
Feyenoord (72%)
G
Twente (76%)
G
Go Ahead (70%)
G
Shakhtar D (70%)
W
Heerenveen (67%)
V
Shakhtar D (75%)
W
Fortuna (56%)
V
Groningen (66%)
Estrela logo Estrela
G
Famalicão (69%)
V
Moreirense (55%)
V
Porto (69%)
V
Arouca (62%)
V
Sporting (70%)
V
Nacional (57%)
W
Casa Pia (48%)
V
Rio Ave (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Feyenoord U
1 - 1 G
72%
Twente T
2 - 2 G
76%
Go Ahead U
0 - 0 G
70%
Shakhtar D T
2 - 2 G
70%
Heerenveen T
3 - 0 W
67%
Shakhtar D U
0 - 3 V
75%
Fortuna T
2 - 0 W
56%
Groningen U
0 - 3 V
66%
Sparta Prague U
4 - 0 W
67%
Heracles T
4 - 0 W
36%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Famalicão T
0 - 0 G
69%
Moreirense U
2 - 3 V
55%
Porto T
1 - 2 V
69%
Arouca U
0 - 1 V
62%
Sporting T
0 - 1 V
70%
Nacional U
0 - 2 V
57%
Casa Pia T
4 - 0 W
48%
Rio Ave U
1 - 2 V
66%
Gil Vicente T
2 - 2 G
55%
AVS U
0 - 0 G
64%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 54.7 vs 53.1), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

AZ heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Estrela, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met AZ op 1.1 en Estrela op 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd.

AZ heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als onwaarschijnlijk.

AZ komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (56.5 vs 39.2) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

AZ

AZ

VS
Estrela

Estrela

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie