Sla naar inhoud
Vergelijken Brann vs WAC

Brann vs WAC Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Brann vs WAC: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Brann Brann Thuisteam
WAC WAC Uitteam
Brann
45.1
W W G V V W V V V V

Laatste 10 Wedstrijden

WAC
41.5
W W W V G G V G V V

Gewonnen Categorieën

7

Brann

5

Gelijkspel

3

WAC

Prestatieradar

Brann
WAC

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 1G, 6V

30%

3W, 3G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

0.9

9 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+5

+5

-4

-4

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
K. Ingason (4 doelpunten)
D. Baumgartner (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 10 / 2e Helft: 9
1e Helft: 6 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
42.3

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.6

54.3

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 53.9

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.14

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.24

0.97

Werkelijk: 0.9 | Versch: -0.07

Aangepaste Sterktewaarde
45.1

Aanval: 58.5, Verdediging: 49.2, Vorm: 27.7

41.5

Aanval: 31.3, Verdediging: 59.1, Vorm: 31.3

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
3

16-30'

1
5

31-45'

3
4

46-60'

1
2

61-75'

1
4

76-90+'

2
Brann
WAC
Brann

Sterkte-uitsplitsing

45.1

Totaal

Aanval 58.5
Verdediging 49.2
Vorm 27.7
Consistentie 46.0
WAC

Sterkte-uitsplitsing

41.5

Totaal

Aanval 31.3
Verdediging 59.1
Vorm 31.3
Consistentie 53.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

57.0 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

55.6 vs 53.9

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Brann logo Brann
W
Fredrikstad (39%)
W
Tromsø (68%)
G
Rosenborg (46%)
V
Viking (70%)
V
Sandefjord (50%)
W
HamKam (55%)
V
Tromsø (63%)
V
Kristiansund (48%)
WAC logo WAC
W
Ried (55%)
W
Altach (48%)
W
GAK (53%)
V
BW Linz (60%)
G
BW Linz (55%)
G
Ried (50%)
V
WSG Tirol (48%)
G
Altach (43%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Fredrikstad T
3 - 1 W
39%
Tromsø U
5 - 0 W
68%
Rosenborg U
1 - 1 G
46%
Viking U
2 - 3 V
70%
Sandefjord T
0 - 1 V
50%
HamKam U
5 - 1 W
55%
Tromsø T
1 - 2 V
63%
Kristiansund U
2 - 3 V
48%
Bologna U
0 - 1 V
61%
Bologna T
0 - 1 V
56%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Ried U
1 - 0 W
55%
Altach U
4 - 1 W
48%
GAK T
1 - 0 W
53%
BW Linz U
0 - 3 V
60%
BW Linz T
0 - 0 G
55%
Ried T
0 - 0 G
50%
WSG Tirol U
1 - 3 V
48%
Altach T
1 - 1 G
43%
GAK U
0 - 2 V
58%
LASK U
1 - 3 V
69%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

WAC heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 54.3) vergeleken met Brann (SoS: 42.3). Dit betekent dat de statistieken van WAC meer gewicht hebben.

Brann heeft het aanvallende voordeel met 1.9 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.9 van WAC, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Brann op 1.4 en WAC op 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd.

WAC heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Brann

Brann

VS
WAC

WAC

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie