Sla naar inhoud
Vergelijken Dender vs Wisła Płock

Dender vs Wisła Płock Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Dender vs Wisła Płock: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Dender Dender Thuisteam
Wisła Płock Wisła Płock Uitteam
Dender
33.6
V W V V V W V V G G

Laatste 10 Wedstrijden

Wisła Płock
37.1
V V V W W V W W V V

Gewonnen Categorieën

6

Dender

2

Gelijkspel

7

Wisła Płock

Prestatieradar

Dender
Wisła Płock

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 2G, 6V

40%

4W, 0G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-9

-9

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
D. Hrnčár (2 doelpunten)
D. Jurić (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 3
1e Helft: 5 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

50%

3W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
44.9

Competitiemoeilijkheid: 62.4, Tegenstanderkwaliteit: 57.1

53.3

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.8

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.01

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.01

0.78

Werkelijk: 0.8 | Versch: +0.02

Aangepaste Sterktewaarde
33.6

Aanval: 31.6, Verdediging: 38.0, Vorm: 19.0

37.1

Aanval: 27.5, Verdediging: 44.8, Vorm: 41.3

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2

16-30'

2
3

31-45'

3
2

46-60'

2
1

61-75'

1
1

76-90+'

Dender
Wisła Płock
Dender

Sterkte-uitsplitsing

33.6

Totaal

Aanval 31.6
Verdediging 38.0
Vorm 19.0
Consistentie 59.2
Wisła Płock

Sterkte-uitsplitsing

37.1

Totaal

Aanval 27.5
Verdediging 44.8
Vorm 41.3
Consistentie 35.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

62.4 vs 57.0

Tegenstanderkwaliteit

57.1 vs 50.8

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Dender logo Dender
V
ZW (59%)
W
La Louvière (38%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
Cercle Brugge (46%)
V
ZW (65%)
W
La Louvière (54%)
V
Gent (58%)
V
R. Union SG (80%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
V
Motor (54%)
V
Pogoń (54%)
V
Radomiak (53%)
W
Nieciecza (41%)
W
Lechia (46%)
V
GKS Katowice (64%)
W
Jagiellonia (53%)
W
Cracovia (45%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
ZW U
1 - 2 V
59%
La Louvière T
2 - 1 W
38%
Cercle Brugge U
1 - 2 V
51%
Cercle Brugge T
1 - 4 V
46%
ZW T
1 - 2 V
65%
La Louvière U
1 - 0 W
54%
Gent T
1 - 3 V
58%
R. Union SG U
0 - 2 V
80%
Charleroi T
2 - 2 G
57%
Cercle Brugge U
0 - 0 G
63%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Motor T
0 - 4 V
54%
Pogoń U
0 - 3 V
54%
Radomiak T
0 - 1 V
53%
Nieciecza U
3 - 1 W
41%
Lechia T
1 - 0 W
46%
GKS Katowice U
0 - 1 V
64%
Jagiellonia U
2 - 1 W
53%
Cracovia U
2 - 1 W
45%
Arka T
0 - 3 V
44%
Zagłębie U
0 - 2 V
54%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 44.9 vs 53.3), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Dender op gemiddeld 1.0 en Wisła Płock op 0.8 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Dender op 1.8 en Wisła Płock op 1.7 tegendoelpunten per wedstrijd.

Wisła Płock heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Dender

Dender

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie