Sla naar inhoud
Vergelijken Estoril vs Marseille

Estoril vs Marseille Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Estoril vs Marseille: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Estoril Estoril Thuisteam
Marseille Marseille Uitteam
Estoril
34.5
G G V V V V V W G V

Laatste 10 Wedstrijden

Marseille
45.3
W V G V W V V W W G

Gewonnen Categorieën

0

Estoril

4

Gelijkspel

11

Marseille

Prestatieradar

Estoril
Marseille

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 3G, 6V

40%

4W, 2G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-2

-2

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
Y. Begraoui (3 doelpunten)
M. Greenwood (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 3
1e Helft: 4 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
0%

0W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.6

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.9

53.7

Competitiemoeilijkheid: 81.9, Tegenstanderkwaliteit: 59.9

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.77

Werkelijk: 0.7 | Versch: -0.07

1.17

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.07

Aangepaste Sterktewaarde
34.5

Aanval: 24.2, Verdediging: 51.8, Vorm: 10.4

45.3

Aanval: 38.0, Verdediging: 58.8, Vorm: 41.5

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

3

61-75'

1
2

76-90+'

3
Estoril
Marseille
Estoril

Sterkte-uitsplitsing

34.5

Totaal

Aanval 24.2
Verdediging 51.8
Vorm 10.4
Consistentie 74.8
Marseille

Sterkte-uitsplitsing

45.3

Totaal

Aanval 38.0
Verdediging 58.8
Vorm 41.5
Consistentie 44.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

79.0 vs 81.9

Tegenstanderkwaliteit

62.9 vs 59.9

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
G
Alverca (64%)
G
Braga (69%)
V
Famalicão (69%)
V
Moreirense (55%)
V
Porto (69%)
V
Arouca (62%)
V
Rio Ave (61%)
W
Nacional (57%)
Marseille logo Marseille
W
Le Havre (58%)
V
Nantes (56%)
G
Nice (55%)
V
Lorient (69%)
W
Metz (43%)
V
Monaco (77%)
V
Lille (73%)
W
Auxerre (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Alverca U
1 - 1 G
64%
Braga U
1 - 1 G
69%
Famalicão T
0 - 1 V
69%
Moreirense U
0 - 1 V
55%
Porto T
1 - 3 V
69%
Arouca U
2 - 3 V
62%
Rio Ave T
1 - 2 V
61%
Nacional U
1 - 0 W
57%
Casa Pia T
0 - 0 G
48%
Sporting U
0 - 3 V
75%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Le Havre U
1 - 0 W
58%
Nantes U
0 - 3 V
56%
Nice T
1 - 1 G
55%
Lorient U
0 - 2 V
69%
Metz T
3 - 1 W
43%
Monaco U
1 - 2 V
77%
Lille T
1 - 2 V
73%
Auxerre T
1 - 0 W
66%
Toulouse U
1 - 0 W
62%
Toulouse T
2 - 2 G
40%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.6 vs 53.7), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Marseille heeft het aanvallende voordeel met 1.1 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.7 van Estoril, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Estoril op 1.5 en Marseille op 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.3 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Marseille heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 10.8 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Estoril

Estoril

VS
Marseille

Marseille

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie