Sla naar inhoud
Vergelijken Gaziantep vs Cercle Brugge

Gaziantep vs Cercle Brugge Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Gaziantep vs Cercle Brugge: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Gaziantep Gaziantep Thuisteam
Cercle Brugge Cercle Brugge Uitteam
Gaziantep
38.7
V V V W V G V W G G

Laatste 10 Wedstrijden

Cercle Brugge
44.6
V V W W W G W V V G

Gewonnen Categorieën

3

Gaziantep

3

Gelijkspel

9

Cercle Brugge

Prestatieradar

Gaziantep
Cercle Brugge

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 3G, 5V

40%

4W, 2G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

+1

+1

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

90%

9 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Bayo (5 doelpunten)
O. Diakité (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 9
1e Helft: 10 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
49.4

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 58.9

42.4

Competitiemoeilijkheid: 62.4, Tegenstanderkwaliteit: 49.7

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.09

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.11

2.0

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.1

Aangepaste Sterktewaarde
38.7

Aanval: 39.8, Verdediging: 46.4, Vorm: 19.9

44.6

Aanval: 58.5, Verdediging: 37.0, Vorm: 37.0

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

3
2

16-30'

4

31-45'

2
5

46-60'

4
2

61-75'

4
3

76-90+'

2
Gaziantep
Cercle Brugge
Gaziantep

Sterkte-uitsplitsing

38.7

Totaal

Aanval 39.8
Verdediging 46.4
Vorm 19.9
Consistentie 61.3
Cercle Brugge

Sterkte-uitsplitsing

44.6

Totaal

Aanval 58.5
Verdediging 37.0
Vorm 37.0
Consistentie 44.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

72.0 vs 62.4

Tegenstanderkwaliteit

58.9 vs 49.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Gaziantep logo Gaziantep
V
Göztepe (64%)
V
Beşiktaş (60%)
V
Eyüp (58%)
W
Kayseri (44%)
V
Rize (64%)
G
Alanyaspor (56%)
V
Fenerbahçe (73%)
W
Antalyaspor (48%)
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
V
La Louvière (42%)
V
ZW (54%)
W
Dender (35%)
W
Dender (40%)
W
La Louvière (49%)
G
ZW (70%)
W
Anderlecht (52%)
V
La Louvière (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Göztepe U
1 - 2 V
64%
Beşiktaş T
0 - 2 V
60%
Eyüp U
0 - 3 V
58%
Kayseri T
3 - 0 W
44%
Rize U
1 - 2 V
64%
Alanyaspor T
1 - 1 G
56%
Fenerbahçe U
1 - 4 V
73%
Antalyaspor U
4 - 1 W
48%
Fatih T
1 - 1 G
55%
Samsunspor U
0 - 0 G
67%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
La Louvière U
1 - 4 V
42%
ZW T
2 - 3 V
54%
Dender T
2 - 1 W
35%
Dender U
4 - 1 W
40%
La Louvière T
3 - 0 W
49%
ZW U
2 - 2 G
70%
Anderlecht U
3 - 2 W
52%
La Louvière T
1 - 3 V
49%
Sint-Truiden U
1 - 2 V
60%
Dender T
0 - 0 G
46%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 49.4 vs 42.4), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Cercle Brugge heeft het aanvallende voordeel met 1.9 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Gaziantep, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Gaziantep op 1.6 en Cercle Brugge op 1.8 tegendoelpunten per wedstrijd.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Cercle Brugge heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.9 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Gaziantep

Gaziantep

VS
Cercle Brugge

Cercle Brugge

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie