Sla naar inhoud
Vergelijken Hajduk vs LNZ Cherkasy

Hajduk vs LNZ Cherkasy Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Hajduk vs LNZ Cherkasy: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Hajduk Hajduk Thuisteam
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Uitteam
Hajduk
48.5
V W G V G W W W W V

Laatste 10 Wedstrijden

LNZ Cherkasy
60.7
G G G V G W W W W V

Gewonnen Categorieën

8

Hajduk

1

Gelijkspel

6

LNZ Cherkasy

Prestatieradar

Hajduk
LNZ Cherkasy

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

40%

4W, 4G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+7

+7

+6

+6

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Livaja (5 doelpunten)
M. Assinor (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 10 / 2e Helft: 8
1e Helft: 4 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
35.3

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 49.4

67.6

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 71.2

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

14%

1W / 7 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.55

Werkelijk: 1.8 | Versch: +0.25

1.53

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.13

Aangepaste Sterktewaarde
48.5

Aanval: 51.2, Verdediging: 54.0, Vorm: 42.6

60.7

Aanval: 54.9, Verdediging: 86.2, Vorm: 47.0

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

4

16-30'

1
3

31-45'

2
4

46-60'

3
2

61-75'

3
3

76-90+'

5
Hajduk
LNZ Cherkasy
Hajduk

Sterkte-uitsplitsing

48.5

Totaal

Aanval 51.2
Verdediging 54.0
Vorm 42.6
Consistentie 45.7
LNZ Cherkasy

Sterkte-uitsplitsing

60.7

Totaal

Aanval 54.9
Verdediging 86.2
Vorm 47.0
Consistentie 56.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

45.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

49.4 vs 71.2

Record tegen Topteams

0% vs 14%
Hajduk logo Hajduk
V
Dinamo Zagreb (76%)
W
Varaždin (48%)
G
Rijeka (48%)
V
Osijek (40%)
G
Slaven (40%)
W
Gorica (44%)
W
Istra (46%)
W
Vukovar (37%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
G
Dynamo Kyiv (78%)
G
Karpaty Lviv (86%)
G
Metalist 1925 (74%)
V
Kolos (83%)
G
Shakhtar D (78%)
W
Kryvbas KR (76%)
W
Rukh Vynnyky (49%)
W
Oleksandria (44%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Dinamo Zagreb U
0 - 2 V
76%
Varaždin T
3 - 1 W
48%
Rijeka U
0 - 0 G
48%
Osijek T
0 - 1 V
40%
Slaven U
2 - 2 G
40%
Gorica T
1 - 0 W
44%
Istra U
3 - 1 W
46%
Vukovar U
6 - 0 W
37%
Lokomotiva T
2 - 1 W
44%
Dinamo Zagreb T
1 - 3 V
71%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Dynamo Kyiv T
0 - 0 G
78%
Karpaty Lviv U
0 - 0 G
86%
Metalist 1925 T
1 - 1 G
74%
Kolos U
0 - 1 V
83%
Shakhtar D T
2 - 2 G
78%
Kryvbas KR U
3 - 0 W
76%
Rukh Vynnyky U
2 - 1 W
49%
Oleksandria T
2 - 0 W
44%
Veres Rivne U
3 - 0 W
67%
Polissya T
1 - 3 V
77%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

LNZ Cherkasy heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 67.6) vergeleken met Hajduk (SoS: 35.3). Dit betekent dat de statistieken van LNZ Cherkasy meer gewicht hebben.

Hajduk heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.4 van LNZ Cherkasy, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

LNZ Cherkasy heeft het defensieve voordeel, met 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Hajduk.

LNZ Cherkasy heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 7 wedstrijden gewonnen.

LNZ Cherkasy is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

LNZ Cherkasy heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 12.2 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Hajduk

Hajduk

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie