Sla naar inhoud
Vergelijken Lens vs Standard

Lens vs Standard Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Lens vs Standard: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Lens Lens Thuisteam
Standard Standard Uitteam
Lens
58.8
W G G W W V W V W G

Laatste 10 Wedstrijden

Standard
65.8
W W G V W V W G G W

Gewonnen Categorieën

5

Lens

4

Gelijkspel

6

Standard

Prestatieradar

Lens
Standard

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 3G, 2V

50%

5W, 3G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
2.3

23 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

0.9

9 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+8

+8

+8

+8

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
F. Thauvin (5 doelpunten)
C. Nielsen (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 14
1e Helft: 3 / 2e Helft: 14
Thuiswinst
100%

5W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

67%

4W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
50.7

Competitiemoeilijkheid: 77.8, Tegenstanderkwaliteit: 56.0

66.9

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 51.8

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

100%

1W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.54

Werkelijk: 2.3 | Versch: -0.24

1.77

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.07

Aangepaste Sterktewaarde
58.8

Aanval: 77.2, Verdediging: 50.4, Vorm: 50.4

65.8

Aanval: 66.2, Verdediging: 81.8, Vorm: 58.5

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

3

16-30'

3

31-45'

3
7

46-60'

2
5

61-75'

4
3

76-90+'

8
Lens
Standard
Lens

Sterkte-uitsplitsing

58.8

Totaal

Aanval 77.2
Verdediging 50.4
Vorm 50.4
Consistentie 53.2
Standard

Sterkte-uitsplitsing

65.8

Totaal

Aanval 66.2
Verdediging 81.8
Vorm 58.5
Consistentie 53.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

77.8 vs 59.5

Tegenstanderkwaliteit

56.0 vs 51.8

Record tegen Topteams

0% vs 100%
Lens logo Lens
W
Nantes (51%)
G
Nice (60%)
G
Brest (61%)
W
Toulouse (40%)
W
Toulouse (57%)
V
Lille (78%)
W
Angers (47%)
V
Lorient (69%)
Standard logo Standard
W
OHL (35%)
W
Antwerp (45%)
G
Genk (54%)
V
Antwerp (40%)
W
Charleroi (51%)
V
Westerlo (57%)
W
OHL (52%)
G
Westerlo (57%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Nantes T
1 - 0 W
51%
Nice U
1 - 1 G
60%
Brest U
3 - 3 G
61%
Toulouse T
4 - 1 W
40%
Toulouse T
3 - 2 W
57%
Lille U
0 - 3 V
78%
Angers T
5 - 1 W
47%
Lorient U
1 - 2 V
69%
Metz T
3 - 0 W
43%
Lyon U
2 - 2 G
54%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
OHL T
2 - 1 W
35%
Antwerp U
5 - 0 W
45%
Genk U
1 - 1 G
54%
Antwerp T
1 - 2 V
40%
Charleroi U
2 - 1 W
51%
Westerlo T
1 - 2 V
57%
OHL U
3 - 1 W
52%
Westerlo T
0 - 0 G
57%
Antwerp U
1 - 1 G
57%
ZW U
1 - 0 W
70%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Standard heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 66.9) vergeleken met Lens (SoS: 50.7). Dit betekent dat de statistieken van Standard meer gewicht hebben.

Lens heeft het aanvallende voordeel met 2.3 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.7 van Standard, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Standard heeft het defensieve voordeel, met 0.9 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.5 van Lens.

Het thuisvoordeel begunstigt Lens, met een thuiswinstpercentage van 100%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Standard is een sterk uitteam met 67% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Standard heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 7.0 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Lens

Lens

VS
Standard

Standard

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie