Sla naar inhoud
Vergelijken Metz vs Rayo

Metz vs Rayo Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Metz vs Rayo: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Metz Metz Thuisteam
Rayo Rayo Uitteam
Metz
30.1
V V G V V G G V V V

Laatste 10 Wedstrijden

Rayo
65.9
G W W W G W V V W W

Gewonnen Categorieën

2

Metz

1

Gelijkspel

12

Rayo

Prestatieradar

Metz
Rayo

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
0%

0W, 3G, 7V

60%

6W, 2G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.4

24 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-14

-14

+4

+4

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
G. Kvilitaia (2 doelpunten)
Alemão (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 5
1e Helft: 5 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
0%

0W / 6 wedstrijden

67%

4W / 6 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 4 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
57.2

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.2

69.3

Competitiemoeilijkheid: 87.0, Tegenstanderkwaliteit: 63.0

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.27

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.27

1.74

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.34

Aangepaste Sterktewaarde
30.1

Aanval: 35.7, Verdediging: 21.4, Vorm: 0.0

65.9

Aanval: 55.7, Verdediging: 79.5, Vorm: 71.6

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

2
4

46-60'

3

61-75'

3
2

76-90+'

4
Metz
Rayo
Metz

Sterkte-uitsplitsing

30.1

Totaal

Aanval 35.7
Verdediging 21.4
Vorm 0.0
Consistentie 93.7
Rayo

Sterkte-uitsplitsing

65.9

Totaal

Aanval 55.7
Verdediging 79.5
Vorm 71.6
Consistentie 52.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

86.0 vs 87.0

Tegenstanderkwaliteit

65.2 vs 63.0

Record tegen Topteams

0% vs 50%
Metz logo Metz
V
Lorient (64%)
V
Monaco (72%)
G
Le Havre (58%)
V
Paris FC (72%)
V
Marseille (66%)
G
Nantes (51%)
G
Rennes (80%)
V
Toulouse (57%)
Rayo logo Rayo
G
Girona (59%)
W
Strasbourg (57%)
W
Getafe (72%)
W
Strasbourg (52%)
G
Real Sociedad (61%)
W
Espanyol (50%)
V
AEK Athens (75%)
V
Mallorca (73%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lorient T
0 - 4 V
64%
Monaco T
1 - 2 V
72%
Le Havre U
4 - 4 G
58%
Paris FC T
1 - 3 V
72%
Marseille U
1 - 3 V
66%
Nantes T
0 - 0 G
51%
Rennes U
0 - 0 G
80%
Toulouse T
3 - 4 V
57%
Lens U
0 - 3 V
76%
Brest T
0 - 1 V
56%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Girona T
1 - 1 G
59%
Strasbourg U
1 - 0 W
57%
Getafe U
2 - 0 W
72%
Strasbourg T
1 - 0 W
52%
Real Sociedad T
3 - 3 G
61%
Espanyol T
1 - 0 W
50%
AEK Athens U
1 - 3 V
75%
Mallorca U
0 - 3 V
73%
AEK Athens T
3 - 0 W
70%
Elche T
1 - 0 W
61%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Rayo heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 69.3) vergeleken met Metz (SoS: 57.2). Dit betekent dat de statistieken van Rayo meer gewicht hebben.

Rayo heeft het aanvallende voordeel met 1.4 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Metz, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Rayo ver superieur, met slechts 1.0 tegendoelpunten per wedstrijd en 6 clean sheets, terwijl Metz er 2.4 per wedstrijd incasseert.

Metz heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Rayo heeft zich bewezen tegen topteams en 2 van 4 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Rayo de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (55.7), verdediging (79.5) en vorm (71.6) laat weinig ruimte voor twijfel. Metz heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Metz

Metz

VS
Rayo

Rayo

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie