Sla naar inhoud
Vergelijken NEC vs Lille

NEC vs Lille Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk NEC vs Lille: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

NEC NEC Thuisteam
Lille Lille Uitteam
NEC
56.6
V G G G W G W W V G

Laatste 10 Wedstrijden

Lille
72.8
W G W G W W W V W V

Gewonnen Categorieën

5

NEC

1

Gelijkspel

9

Lille

Prestatieradar

NEC
Lille

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 5G, 2V

60%

6W, 2G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

0.6

6 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+4

+4

+8

+8

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
B. Linssen (5 doelpunten)
Matías Fernández (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 10
1e Helft: 5 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

83%

5W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
67.5

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.7

75.1

Competitiemoeilijkheid: 85.8, Tegenstanderkwaliteit: 68.6

Record vs Topteams
50%

1W / 2 wedstrijden

67%

4W / 6 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.04

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.34

1.66

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.26

Aangepaste Sterktewaarde
56.6

Aanval: 66.6, Verdediging: 66.6, Vorm: 35.2

72.8

Aanval: 58.4, Verdediging: 100, Vorm: 75.1

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1
4

16-30'

3
3

31-45'

1
3

46-60'

6
3

61-75'

1
4

76-90+'

2
NEC
Lille
NEC

Sterkte-uitsplitsing

56.6

Totaal

Aanval 66.6
Verdediging 66.6
Vorm 35.2
Consistentie 62.8
Lille

Sterkte-uitsplitsing

72.8

Totaal

Aanval 58.4
Verdediging 100
Vorm 75.1
Consistentie 52.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

80.0 vs 85.8

Tegenstanderkwaliteit

65.7 vs 68.6

Record tegen Topteams

50% vs 67%
NEC logo NEC
V
Groningen (66%)
G
Telstar (64%)
G
Twente (81%)
G
Feyenoord (67%)
W
Excelsior (60%)
G
Heerenveen (67%)
W
PSV (80%)
W
Volendam (49%)
Lille logo Lille
W
Monaco (77%)
G
Le Havre (53%)
W
Paris FC (77%)
G
Nice (55%)
W
Toulouse (62%)
W
Lens (71%)
W
Marseille (66%)
V
Aston Villa (75%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Groningen U
1 - 2 V
66%
Telstar T
1 - 1 G
64%
Twente U
1 - 1 G
81%
Feyenoord T
1 - 1 G
67%
Excelsior U
2 - 0 W
60%
Heerenveen T
2 - 2 G
67%
PSV U
3 - 2 W
80%
Volendam T
3 - 0 W
49%
Fortuna T
2 - 3 V
56%
Ajax U
1 - 1 G
67%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Monaco U
1 - 0 W
77%
Le Havre T
1 - 1 G
53%
Paris FC U
1 - 0 W
77%
Nice T
0 - 0 G
55%
Toulouse U
4 - 0 W
62%
Lens T
3 - 0 W
71%
Marseille U
2 - 1 W
66%
Aston Villa U
0 - 2 V
75%
Rennes U
2 - 1 W
80%
Aston Villa T
0 - 1 V
70%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 67.5 vs 75.1), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

NEC heeft het aanvallende voordeel met 1.7 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.4 van Lille, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Lille heeft het defensieve voordeel, met 0.6 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.3 van NEC.

Lille heeft zich bewezen tegen topteams en 4 van 6 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Lille is een sterk uitteam met 83% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Lille komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (72.8 vs 56.6) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

NEC

NEC

VS
Lille

Lille

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie