Прескочи на садржај
Упореди NEC vs Lille

NEC vs Lille Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite NEC i Lille: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

NEC NEC Domaćin
Lille Lille Gost
NEC
56.6
I N N N P N P P I N

Poslednjih 10 Utakmica

Lille
72.8
P N P N P P P I P I

Osvojene Kategorije

5

NEC

1

Nerešeno

9

Lille

Radar Učinka

NEC
Lille

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 5N, 2I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Gol Razlika
+4

+4

+8

+8

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
B. Linssen (5 golova)
Matías Fernández (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 10
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

83%

5P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
67.5

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 65.7

75.1

Težina Lige: 85.8, Kvalitet Protivnika: 68.6

Protiv Elitnih
50%

1P / 2 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.04

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.34

1.66

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.26

Korigovana Snaga
56.6

Napad: 66.6, Odbrana: 66.6, Forma: 35.2

72.8

Napad: 58.4, Odbrana: 100, Forma: 75.1

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
4

16-30'

3
3

31-45'

1
3

46-60'

6
3

61-75'

1
4

76-90+'

2
NEC
Lille
NEC

Analiza Snage

56.6

Ukupno

Napad 66.6
Odbrana 66.6
Forma 35.2
Doslednost 62.8
Lille

Analiza Snage

72.8

Ukupno

Napad 58.4
Odbrana 100
Forma 75.1
Doslednost 52.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 85.8

Kvalitet Protivnika

65.7 vs 68.6

Protiv Elitnih

50% vs 67%
NEC logo NEC
I
Groningen (66%)
N
Telstar (64%)
N
Twente (81%)
N
Feyenoord (67%)
P
Excelsior (60%)
N
Heerenveen (67%)
P
PSV (80%)
P
Volendam (49%)
Lille logo Lille
P
Monaco (77%)
N
Le Havre (53%)
P
Paris FC (77%)
N
Nice (55%)
P
Toulouse (62%)
P
Lens (71%)
P
Marseille (66%)
I
Aston Villa (75%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Groningen G
1 - 2 I
66%
Telstar D
1 - 1 N
64%
Twente G
1 - 1 N
81%
Feyenoord D
1 - 1 N
67%
Excelsior G
2 - 0 P
60%
Heerenveen D
2 - 2 N
67%
PSV G
3 - 2 P
80%
Volendam D
3 - 0 P
49%
Fortuna D
2 - 3 I
56%
Ajax G
1 - 1 N
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Monaco G
1 - 0 P
77%
Le Havre D
1 - 1 N
53%
Paris FC G
1 - 0 P
77%
Nice D
0 - 0 N
55%
Toulouse G
4 - 0 P
62%
Lens D
3 - 0 P
71%
Marseille G
2 - 1 P
66%
Aston Villa G
0 - 2 I
75%
Rennes G
2 - 1 P
80%
Aston Villa D
0 - 1 I
70%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 67.5 vs 75.1), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

NEC има нападачку предност са 1.7 голова по мечу наспрам 1.4 Lille.

Lille има одбрамбену предност, примајући 0.6 по мечу наспрам 1.3 NEC.

Lille је доказао своју вредност против елитних противника, победивши у 4 од 6 мечева.

Lille је јак тим у гостима са 83% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Lille се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (72.8 vs 56.6), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

NEC

NEC

VS
Lille

Lille

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више