Sla naar inhoud
Vergelijken Slavia Prague vs Zlín

Slavia Prague vs Zlín Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Slavia Prague vs Zlín: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Slavia Prague Slavia Prague Thuisteam
Zlín Zlín Uitteam
Slavia Prague
73.7
W W W V G W W W W W

Laatste 10 Wedstrijden

Zlín
37.7
V G W V W V V V V W

Gewonnen Categorieën

9

Slavia Prague

2

Gelijkspel

4

Zlín

Prestatieradar

Slavia Prague
Zlín

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
80%

8W, 1G, 1V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

2.5

25 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+11

+11

-9

-9

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

90%

9 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Chorý (5 doelpunten)
T. Poznar (6 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 10
1e Helft: 8 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
80%

4W / 5 wedstrijden

50%

3W / 6 wedstrijden

Uitwinst
80%

4W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.4

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.4

55.7

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 54.1

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.86

Werkelijk: 1.9 | Versch: +0.04

1.65

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.05

Aangepaste Sterktewaarde
73.7

Aanval: 65.5, Verdediging: 75.8, Vorm: 82.7

37.7

Aanval: 56.4, Verdediging: 17.6, Vorm: 31.7

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

3
4

16-30'

1
3

31-45'

4
6

46-60'

1
1

61-75'

3
4

76-90+'

4
Slavia Prague
Zlín
Slavia Prague

Sterkte-uitsplitsing

73.7

Totaal

Aanval 65.5
Verdediging 75.8
Vorm 82.7
Consistentie 68.5
Zlín

Sterkte-uitsplitsing

37.7

Totaal

Aanval 56.4
Verdediging 17.6
Vorm 31.7
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

58.0 vs 58.0

Tegenstanderkwaliteit

50.4 vs 54.1

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Slavia Prague logo Slavia Prague
W
Sparta Prague (54%)
W
Liberec (48%)
W
Olomouc (46%)
V
Hradec Kr. (64%)
G
Plzeň (59%)
W
Ostrava (39%)
W
Zlín (46%)
W
Sparta Prague (54%)
Zlín logo Zlín
V
Teplice (49%)
G
Ml. Boleslav (66%)
W
Dukla (46%)
V
Pardubice (62%)
W
Teplice (49%)
V
Bohemians (58%)
V
Jablonec (44%)
V
Slavia Prague (69%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sparta Prague T
3 - 2 W
54%
Liberec U
2 - 1 W
48%
Olomouc T
2 - 1 W
46%
Hradec Kr. U
1 - 2 V
64%
Plzeň T
0 - 0 G
59%
Ostrava U
2 - 0 W
39%
Zlín U
3 - 1 W
46%
Sparta Prague T
3 - 1 W
54%
Dukla U
2 - 0 W
51%
Liberec T
1 - 0 W
43%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Teplice T
2 - 4 V
49%
Ml. Boleslav U
1 - 1 G
66%
Dukla T
2 - 1 W
46%
Pardubice U
1 - 3 V
62%
Teplice T
3 - 2 W
49%
Bohemians U
1 - 2 V
58%
Jablonec T
0 - 3 V
44%
Slavia Prague T
1 - 3 V
69%
Ostrava U
2 - 6 V
39%
Plzeň T
3 - 0 W
59%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.4 vs 55.7), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Slavia Prague op gemiddeld 1.9 en Zlín op 1.6 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is Slavia Prague ver superieur, met slechts 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd en 4 clean sheets, terwijl Zlín er 2.5 per wedstrijd incasseert.

Slavia Prague heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Zlín heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Slavia Prague, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Slavia Prague is een sterk uitteam met 80% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.4 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Slavia Prague de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (65.5), verdediging (75.8) en vorm (82.7) laat weinig ruimte voor twijfel. Zlín heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

In hun recente Czech First League-wedstrijd (2026-03-14) won Slavia Prague met 1-3 van Zlín. Opvallend is dat Slavia Prague dit resultaat uit behaalde — winnen bij Zlín toont echte kwaliteit. Zlín zal op revanche zinnen na deze nederlaag. Slavia Prague draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Slavia Prague

Slavia Prague

VS
Zlín

Zlín

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie