Sla naar inhoud
Vergelijken Toulouse vs NEC

Toulouse vs NEC Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Toulouse vs NEC: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Toulouse Toulouse Thuisteam
NEC NEC Uitteam
Toulouse
41.6
W W G V V V V W W V

Laatste 10 Wedstrijden

NEC
56.6
V G G G W G W W V G

Gewonnen Categorieën

3

Toulouse

2

Gelijkspel

10

NEC

Prestatieradar

Toulouse
NEC

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 1G, 5V

30%

3W, 5G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.2

22 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-7

-7

+4

+4

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
Emersonn (3 doelpunten)
B. Linssen (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 6
1e Helft: 7 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
56.0

Competitiemoeilijkheid: 81.9, Tegenstanderkwaliteit: 66.3

67.5

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.7

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

50%

1W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.94

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.44

2.04

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.34

Aangepaste Sterktewaarde
41.6

Aanval: 53.0, Verdediging: 28.3, Vorm: 42.4

56.6

Aanval: 66.6, Verdediging: 66.6, Vorm: 35.2

Analyse van Doelpunttiming

5

0-15'

2

16-30'

4
1

31-45'

3
1

46-60'

3
1

61-75'

3
5

76-90+'

4
Toulouse
NEC
Toulouse

Sterkte-uitsplitsing

41.6

Totaal

Aanval 53.0
Verdediging 28.3
Vorm 42.4
Consistentie 39.7
NEC

Sterkte-uitsplitsing

56.6

Totaal

Aanval 66.6
Verdediging 66.6
Vorm 35.2
Consistentie 62.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

81.9 vs 80.0

Tegenstanderkwaliteit

66.3 vs 65.7

Record tegen Topteams

0% vs 50%
Toulouse logo Toulouse
W
Lyon (65%)
W
Strasbourg (60%)
G
Monaco (72%)
V
Lens (60%)
V
Lens (76%)
V
Lille (73%)
V
Paris SG (84%)
W
Lorient (64%)
NEC logo NEC
V
Groningen (66%)
G
Telstar (64%)
G
Twente (81%)
G
Feyenoord (67%)
W
Excelsior (60%)
G
Heerenveen (67%)
W
PSV (80%)
W
Volendam (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lyon T
2 - 1 W
65%
Strasbourg U
2 - 1 W
60%
Monaco T
2 - 2 G
72%
Lens U
1 - 4 V
60%
Lens U
2 - 3 V
76%
Lille T
0 - 4 V
73%
Paris SG U
1 - 3 V
84%
Lorient T
1 - 0 W
64%
Metz U
4 - 3 W
48%
Marseille T
0 - 1 V
61%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Groningen U
1 - 2 V
66%
Telstar T
1 - 1 G
64%
Twente U
1 - 1 G
81%
Feyenoord T
1 - 1 G
67%
Excelsior U
2 - 0 W
60%
Heerenveen T
2 - 2 G
67%
PSV U
3 - 2 W
80%
Volendam T
3 - 0 W
49%
Fortuna T
2 - 3 V
56%
Ajax U
1 - 1 G
67%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

NEC heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 67.5) vergeleken met Toulouse (SoS: 56.0). Dit betekent dat de statistieken van NEC meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Toulouse op gemiddeld 1.5 en NEC op 1.7 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is NEC ver superieur, met slechts 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd en 2 clean sheets, terwijl Toulouse er 2.2 per wedstrijd incasseert.

Toulouse heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.4 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

NEC komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (56.6 vs 41.6) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Toulouse

Toulouse

VS
NEC

NEC

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie