Sla naar inhoud
Vergelijken ZW vs Union Berlin

ZW vs Union Berlin Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk ZW vs Union Berlin: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

ZW ZW Thuisteam
Union Berlin Union Berlin Uitteam
ZW
60.1
W W W W W G W V V V

Laatste 10 Wedstrijden

Union Berlin
38.8
W G V V V G V W V V

Gewonnen Categorieën

10

ZW

1

Gelijkspel

4

Union Berlin

Prestatieradar

ZW
Union Berlin

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
60%

6W, 1G, 3V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

2.1

21 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+6

+6

-10

-10

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
J. Opoku (5 doelpunten)
O. Burke (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 11
1e Helft: 2 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Uitwinst
60%

3W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
55.4

Competitiemoeilijkheid: 62.4, Tegenstanderkwaliteit: 50.7

72.2

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.6

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.84

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.14

1.55

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.45

Aangepaste Sterktewaarde
60.1

Aanval: 59.7, Verdediging: 66.8, Vorm: 63.2

38.8

Aanval: 44.8, Verdediging: 36.7, Vorm: 24.4

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

1
4

46-60'

1
5

61-75'

2
3

76-90+'

6
ZW
Union Berlin
ZW

Sterkte-uitsplitsing

60.1

Totaal

Aanval 59.7
Verdediging 66.8
Vorm 63.2
Consistentie 43.3
Union Berlin

Sterkte-uitsplitsing

38.8

Totaal

Aanval 44.8
Verdediging 36.7
Vorm 24.4
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

62.4 vs 91.0

Tegenstanderkwaliteit

50.7 vs 66.6

Record tegen Topteams

0% vs 50%
ZW logo ZW
W
Dender (35%)
W
Cercle Brugge (51%)
W
La Louvière (38%)
W
La Louvière (42%)
W
Dender (51%)
G
Cercle Brugge (58%)
W
Charleroi (57%)
V
Gent (63%)
Union Berlin logo Union Berlin
W
Mainz 05 (70%)
G
Köln (57%)
V
Leipzig (84%)
V
Wolfsburg (50%)
V
Heidenheim (67%)
G
St. Pauli (50%)
V
Bayern Munich (86%)
W
Freiburg (72%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Dender T
2 - 1 W
35%
Cercle Brugge U
3 - 2 W
51%
La Louvière T
4 - 0 W
38%
La Louvière U
2 - 0 W
42%
Dender U
2 - 1 W
51%
Cercle Brugge T
2 - 2 G
58%
Charleroi T
1 - 0 W
57%
Gent U
0 - 2 V
63%
Standard T
0 - 1 V
67%
Mechelen U
1 - 2 V
45%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Mainz 05 U
3 - 1 W
70%
Köln T
2 - 2 G
57%
Leipzig U
1 - 3 V
84%
Wolfsburg T
1 - 2 V
50%
Heidenheim U
1 - 3 V
67%
St. Pauli T
1 - 1 G
50%
Bayern Munich U
0 - 4 V
86%
Freiburg U
1 - 0 W
72%
Bremen T
1 - 4 V
62%
M'gladbach U
0 - 1 V
68%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Union Berlin heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 72.2) vergeleken met ZW (SoS: 55.4). Dit betekent dat de statistieken van Union Berlin meer gewicht hebben.

ZW heeft het aanvallende voordeel met 1.7 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Union Berlin, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is ZW ver superieur, met slechts 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd en 3 clean sheets, terwijl Union Berlin er 2.1 per wedstrijd incasseert.

ZW heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Union Berlin heeft zich bewezen tegen topteams en 2 van 4 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

ZW is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

ZW komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (60.1 vs 38.8) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

ZW

ZW

VS
Union Berlin

Union Berlin

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie