Hopp til innhold
Sammenlign Brest vs Slavia Prague

Brest vs Slavia Prague Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Brest vs Slavia Prague: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Brest Brest Hjemmelag
Slavia Prague Slavia Prague Bortelag
Brest
40.9
T T U U T T T S S S

Siste 10 Kamper

Slavia Prague
73.7
S S S T U S S S S S

Vunnede Kategorier

1

Brest

2

Uavgjort

12

Slavia Prague

Ytelsesradar

Brest
Slavia Prague

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 2U, 5T

80%

8S, 1U, 1T

Mål per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

1.9

19 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.8

18 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Målforskjell
-6

-6

+11

+11

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
30%

3 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
L. Ajorque (4 mål)
T. Chorý (5 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 5
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 10
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

80%

4S / 5 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

80%

4S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
58.0

Ligavanskelighet: 86.0, Motstanderkvalitet: 67.3

53.4

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 50.4

Mot Topplag
0%

0S / 6 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.49

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.29

1.86

Faktisk: 1.9 | Diff: +0.04

Justert Styrke
40.9

Angrep: 43.2, Forsvar: 43.2, Form: 32.4

73.7

Angrep: 65.5, Forsvar: 75.8, Form: 82.7

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

1
2

16-30'

4
1

31-45'

3
2

46-60'

6
3

61-75'

1
1

76-90+'

4
Brest
Slavia Prague
Brest

Styrkeanalyse

40.9

Totalt

Angrep 43.2
Forsvar 43.2
Form 32.4
Stabilitet 49.3
Slavia Prague

Styrkeanalyse

73.7

Totalt

Angrep 65.5
Forsvar 75.8
Form 82.7
Stabilitet 68.5

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

86.0 vs 58.0

Motstanderkvalitet

67.3 vs 50.4

Mot Topplag

0% vs 0%
Brest logo Brest
T
Paris SG (84%)
T
Paris FC (77%)
U
Lens (71%)
U
Nantes (56%)
T
Rennes (75%)
T
Auxerre (71%)
T
Monaco (77%)
S
Le Havre (53%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
S
Sparta Prague (54%)
S
Liberec (48%)
S
Olomouc (46%)
T
Hradec Kr. (64%)
U
Plzeň (59%)
S
Ostrava (39%)
S
Zlín (46%)
S
Sparta Prague (54%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Paris SG B
0 - 1 T
84%
Paris FC B
0 - 4 T
77%
Lens H
3 - 3 U
71%
Nantes B
1 - 1 U
56%
Rennes H
3 - 4 T
75%
Auxerre B
0 - 3 T
71%
Monaco B
0 - 2 T
77%
Le Havre H
2 - 0 S
53%
Metz B
1 - 0 S
48%
Marseille H
2 - 0 S
61%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Sparta Prague H
3 - 2 S
54%
Liberec B
2 - 1 S
48%
Olomouc H
2 - 1 S
46%
Hradec Kr. B
1 - 2 T
64%
Plzeň H
0 - 0 U
59%
Ostrava B
2 - 0 S
39%
Zlín B
3 - 1 S
46%
Sparta Prague H
3 - 1 S
54%
Dukla B
2 - 0 S
51%
Liberec H
1 - 0 S
43%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 58.0 vs 53.4), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Slavia Prague har den offensive fordelen med 1.9 mål per kamp mot Brests 1.2.

Defensivt er Slavia Prague langt overlegen, med bare 0.8 innslupne mål per kamp og 4 holdte nullen, mens Brest slipper inn 1.8 per kamp.

Brest har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 6 kamper.

Slavia Prague har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Hjemmefordelen favoriserer Slavia Prague, med 80% hjemmeseire.

Slavia Prague er et sterkt bortelag med 80% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.9 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Basert på vår omfattende analyse er Slavia Prague den klare favoritten. Overlegenhet i angrep (65.5), forsvar (75.8) og form (82.7) etterlater lite rom for tvil. Brest trenger en eksepsjonell prestasjon.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Brest

Brest

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer