Hopp til innhold
Sammenlign Heidenheim vs Genk

Heidenheim vs Genk Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Heidenheim vs Genk: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Heidenheim Heidenheim Hjemmelag
Genk Genk Bortelag
Heidenheim
48.6
S U S T S U U T T T

Siste 10 Kamper

Genk
50.6
S T U U S U S U T S

Vunnede Kategorier

7

Heidenheim

3

Uavgjort

5

Genk

Ytelsesradar

Heidenheim
Genk

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 3U, 4T

40%

4S, 4U, 2T

Mål per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.9

19 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Målforskjell
0

0

0

0

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Begge Scorer
70%

7 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
B. Zivzivadze (5 mål)
A. Bibout (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 11
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 10
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

40%

2S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
59.3

Ligavanskelighet: 91.0, Motstanderkvalitet: 65.4

56.0

Ligavanskelighet: 60.6, Motstanderkvalitet: 52.9

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
2.61

Faktisk: 1.9 | Diff: -0.71

1.53

Faktisk: 1.6 | Diff: +0.07

Justert Styrke
48.6

Angrep: 69.2, Forsvar: 40.1, Form: 32.8

50.6

Angrep: 56.5, Forsvar: 49.5, Form: 42.4

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

2
3

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

4
4

61-75'

5
5

76-90+'

3
Heidenheim
Genk
Heidenheim

Styrkeanalyse

48.6

Totalt

Angrep 69.2
Forsvar 40.1
Form 32.8
Stabilitet 53.2
Genk

Styrkeanalyse

50.6

Totalt

Angrep 56.5
Forsvar 49.5
Form 42.4
Stabilitet 56.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

91.0 vs 60.6

Motstanderkvalitet

65.4 vs 52.9

Mot Topplag

0% vs 0%
Heidenheim logo Heidenheim
S
Köln (62%)
U
Bayern Munich (86%)
S
St. Pauli (50%)
T
Freiburg (72%)
S
Union Berlin (52%)
U
M'gladbach (68%)
U
Leverkusen (65%)
T
Frankfurt (67%)
Genk logo Genk
S
Westerlo (45%)
T
Charleroi (51%)
U
Standard (55%)
U
Charleroi (46%)
S
Westerlo (50%)
U
OHL (47%)
S
Antwerp (57%)
U
La Louvière (54%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Köln B
3 - 1 S
62%
Bayern Munich B
3 - 3 U
86%
St. Pauli H
2 - 0 S
50%
Freiburg B
1 - 2 T
72%
Union Berlin H
3 - 1 S
52%
M'gladbach B
2 - 2 U
68%
Leverkusen H
3 - 3 U
65%
Frankfurt B
0 - 1 T
67%
Hoffenheim H
2 - 4 T
65%
Bremen B
0 - 2 T
67%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Westerlo H
3 - 0 S
45%
Charleroi B
0 - 2 T
51%
Standard H
1 - 1 U
55%
Charleroi H
1 - 1 U
46%
Westerlo B
2 - 1 S
50%
OHL H
0 - 0 U
47%
Antwerp B
2 - 1 S
57%
La Louvière B
5 - 5 U
54%
Freiburg B
1 - 5 T
69%
Sint-Truiden H
1 - 0 S
55%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 59.3 vs 56.0), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Heidenheim på 1.9 og Genk på 1.6 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Heidenheim på 1.9 og Genk på 1.6 innslupne per kamp.

Genk har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.5 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Dette er en ekte myntkast. Begge lagene er bemerkelsesverdig jevne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Heidenheim

Heidenheim

VS
Genk

Genk

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer