Hopp til innhold
Sammenlign Mainz 05 vs Hoffenheim

Mainz 05 vs Hoffenheim Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Mainz 05 vs Hoffenheim: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Mainz 05 Mainz 05 Hjemmelag
Hoffenheim Hoffenheim Bortelag
Mainz 05
55.4
T S T U T T S S S S

Siste 10 Kamper

Hoffenheim
51.5
S U S S U T T U S T

Vunnede Kategorier

8

Mainz 05

2

Uavgjort

5

Hoffenheim

Ytelsesradar

Mainz 05
Hoffenheim

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
50%

5S, 1U, 4T

40%

4S, 3U, 3T

Mål per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.8

18 / 10 kamper

Målforskjell
-1

-1

-2

-2

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

10%

1 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
P. Tietz (3 mål)
A. Kramarić (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 6
1. Omgang: 11 / 2. Omgang: 5
Hjemmeseier
50%

3S / 6 kamper

33%

2S / 6 kamper

Borteseier
50%

2S / 4 kamper

50%

2S / 4 kamper

Kampprogram Vanskelighet
69.0

Ligavanskelighet: 87.1, Motstanderkvalitet: 61.8

65.5

Ligavanskelighet: 91.0, Motstanderkvalitet: 65.3

Mot Topplag
50%

1S / 2 kamper

25%

1S / 4 kamper

Forventede mål (xG)
1.84

Faktisk: 1.5 | Diff: -0.34

2.05

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.45

Justert Styrke
55.4

Angrep: 59.5, Forsvar: 55.5, Form: 59.5

51.5

Angrep: 61.6, Forsvar: 46.2, Form: 46.2

Analyse av Måltidspunkter

5

0-15'

1
2

16-30'

5
1

31-45'

4
3

46-60'

3

61-75'

4

76-90+'

3
Mainz 05
Hoffenheim
Mainz 05

Styrkeanalyse

55.4

Totalt

Angrep 59.5
Forsvar 55.5
Form 59.5
Stabilitet 38.8
Hoffenheim

Styrkeanalyse

51.5

Totalt

Angrep 61.6
Forsvar 46.2
Form 46.2
Stabilitet 50.5

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

87.1 vs 91.0

Motstanderkvalitet

61.8 vs 65.3

Mot Topplag

50% vs 25%
Mainz 05 logo Mainz 05
T
Union Berlin (52%)
S
St. Pauli (55%)
T
Bayern Munich (81%)
U
M'gladbach (68%)
T
Strasbourg (57%)
T
Freiburg (67%)
S
Strasbourg (52%)
S
Hoffenheim (70%)
Hoffenheim logo Hoffenheim
S
Bremen (62%)
U
Stuttgart (70%)
S
Hamburg (63%)
S
Dortmund (71%)
U
Augsburg (71%)
T
Mainz 05 (65%)
T
Leipzig (84%)
U
Wolfsburg (50%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Union Berlin H
1 - 3 T
52%
St. Pauli B
2 - 1 S
55%
Bayern Munich H
3 - 4 T
81%
M'gladbach B
1 - 1 U
68%
Strasbourg B
0 - 4 T
57%
Freiburg H
0 - 1 T
67%
Strasbourg H
2 - 0 S
52%
Hoffenheim B
2 - 1 S
70%
Frankfurt H
2 - 1 S
62%
Olomouc H
2 - 0 S
54%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Bremen H
1 - 0 S
62%
Stuttgart H
3 - 3 U
70%
Hamburg B
2 - 1 S
63%
Dortmund H
2 - 1 S
71%
Augsburg B
2 - 2 U
71%
Mainz 05 H
1 - 2 T
65%
Leipzig B
0 - 5 T
84%
Wolfsburg H
1 - 1 U
50%
Heidenheim B
4 - 2 S
67%
St. Pauli H
0 - 1 T
50%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 69.0 vs 65.5), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Mainz 05 på 1.5 og Hoffenheim på 1.6 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Mainz 05 på 1.6 og Hoffenheim på 1.8 innslupne per kamp.

Hoffenheim har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 4 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.2 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

I German Bundesliga (2026-04-04) slo Mainz 05 Hoffenheim 1-2. Mainz 05 oppnådde dette resultatet borte — seier hos Hoffenheim viser ekte kvalitet. Det jevne 1-2-resultatet viser hvor tette disse oppgjørene er. Hoffenheim vil ønske revansj for dette tapet. Mainz 05 vil ha en psykologisk fordel fra denne seieren.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Mainz 05

Mainz 05

VS
Hoffenheim

Hoffenheim

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer