Hopp til innhold
Sammenlign Ml. Boleslav vs Zlín

Ml. Boleslav vs Zlín Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Ml. Boleslav vs Zlín: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Ml. Boleslav Ml. Boleslav Hjemmelag
Zlín Zlín Bortelag
Ml. Boleslav
57.6
T U U S U U S S U S

Siste 10 Kamper

Zlín
37.7
T U S T S T T T T S

Vunnede Kategorier

7

Ml. Boleslav

2

Uavgjort

6

Zlín

Ytelsesradar

Ml. Boleslav
Zlín

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 5U, 1T

30%

3S, 1U, 6T

Mål per Kamp
1.7

17 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
0.8

8 / 10 kamper

2.5

25 / 10 kamper

Målforskjell
+9

+9

-9

-9

Holdt Nullen
50%

5 / 10 kamper

10%

1 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kamper

90%

9 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

80%

8 / 10 kamper

Toppscorer
M. Ševčík (4 mål)
T. Poznar (6 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 12
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 8
Hjemmeseier
40%

2S / 5 kamper

50%

3S / 6 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

0%

0S / 4 kamper

Kampprogram Vanskelighet
51.4

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 47.0

55.7

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 54.1

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.62

Faktisk: 1.7 | Diff: +0.08

1.65

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.05

Justert Styrke
57.6

Angrep: 57.5, Forsvar: 74.4, Form: 40.6

37.7

Angrep: 56.4, Forsvar: 17.6, Form: 31.7

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

3
2

16-30'

1
3

31-45'

4
5

46-60'

1
4

61-75'

3
3

76-90+'

4
Ml. Boleslav
Zlín
Ml. Boleslav

Styrkeanalyse

57.6

Totalt

Angrep 57.5
Forsvar 74.4
Form 40.6
Stabilitet 63.7
Zlín

Styrkeanalyse

37.7

Totalt

Angrep 56.4
Forsvar 17.6
Form 31.7
Stabilitet 46.0

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

58.0 vs 58.0

Motstanderkvalitet

47.0 vs 54.1

Mot Topplag

0% vs 0%
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
T
Dukla (46%)
U
Zlín (41%)
U
Ostrava (39%)
S
Karviná (48%)
U
Liberec (48%)
U
Dukla (46%)
S
Olomouc (51%)
S
Pardubice (57%)
Zlín logo Zlín
T
Teplice (49%)
U
Ml. Boleslav (66%)
S
Dukla (46%)
T
Pardubice (62%)
S
Teplice (49%)
T
Bohemians (58%)
T
Jablonec (44%)
T
Slavia Prague (69%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Dukla H
1 - 2 T
46%
Zlín H
1 - 1 U
41%
Ostrava B
0 - 0 U
39%
Karviná B
3 - 0 S
48%
Liberec B
0 - 0 U
48%
Dukla H
1 - 1 U
46%
Olomouc B
4 - 2 S
51%
Pardubice H
2 - 0 S
57%
Slovácko B
2 - 2 U
50%
Jablonec H
3 - 0 S
44%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Teplice H
2 - 4 T
49%
Ml. Boleslav B
1 - 1 U
66%
Dukla H
2 - 1 S
46%
Pardubice B
1 - 3 T
62%
Teplice H
3 - 2 S
49%
Bohemians B
1 - 2 T
58%
Jablonec H
0 - 3 T
44%
Slavia Prague H
1 - 3 T
69%
Ostrava B
2 - 6 T
39%
Plzeň H
3 - 0 S
59%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 51.4 vs 55.7), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Ml. Boleslav på 1.7 og Zlín på 1.6 mål per kamp.

Defensivt er Ml. Boleslav langt overlegen, med bare 0.8 innslupne mål per kamp og 5 holdte nullen, mens Zlín slipper inn 2.5 per kamp.

Ml. Boleslav har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Zlín har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.3 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Ml. Boleslav fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (57.6 vs 37.7) bør de kontrollere kampen.

Lagene spilte 1-1 uavgjort i Czech First League (2026-05-09). Med forrige kamp uavgjort har ingen lag psykologisk fordel.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

VS
Zlín

Zlín

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer