Hopp til innhold
Sammenlign Lyon vs Cercle Brugge

Lyon vs Cercle Brugge Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Lyon vs Cercle Brugge: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Lyon Lyon Hjemmelag
Cercle Brugge Cercle Brugge Bortelag
Lyon
58.2
T S S S S U T T U U

Siste 10 Kamper

Cercle Brugge
44.6
T T S S S U S T T U

Vunnede Kategorier

7

Lyon

3

Uavgjort

5

Cercle Brugge

Ytelsesradar

Lyon
Cercle Brugge

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 3U, 3T

40%

4S, 2U, 4T

Mål per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

1.9

19 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.2

12 / 10 kamper

1.8

18 / 10 kamper

Målforskjell
+2

+2

+1

+1

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kamper

90%

9 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

80%

8 / 10 kamper

Toppscorer
R. Yaremchuk (4 mål)
O. Diakité (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 10 / 2. Omgang: 9
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
20%

1S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
73.4

Ligavanskelighet: 85.8, Motstanderkvalitet: 63.9

42.4

Ligavanskelighet: 62.4, Motstanderkvalitet: 49.7

Mot Topplag
67%

2S / 3 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.99

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.59

2.0

Faktisk: 1.9 | Diff: -0.1

Justert Styrke
58.2

Angrep: 57.6, Forsvar: 74.0, Form: 49.4

44.6

Angrep: 58.5, Forsvar: 37.0, Form: 37.0

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

3
2

16-30'

4
3

31-45'

2
3

46-60'

4
4

61-75'

4
1

76-90+'

2
Lyon
Cercle Brugge
Lyon

Styrkeanalyse

58.2

Totalt

Angrep 57.6
Forsvar 74.0
Form 49.4
Stabilitet 50.5
Cercle Brugge

Styrkeanalyse

44.6

Totalt

Angrep 58.5
Forsvar 37.0
Form 37.0
Stabilitet 44.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

85.8 vs 62.4

Motstanderkvalitet

63.9 vs 49.7

Mot Topplag

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
T
Toulouse (62%)
S
Rennes (75%)
S
Auxerre (66%)
S
Paris SG (84%)
S
Lorient (64%)
U
Angers (52%)
T
Monaco (72%)
T
Celta Vigo (50%)
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
T
La Louvière (42%)
T
ZW (54%)
S
Dender (35%)
S
Dender (40%)
S
La Louvière (49%)
U
ZW (70%)
S
Anderlecht (52%)
T
La Louvière (49%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Toulouse B
1 - 2 T
62%
Rennes H
4 - 2 S
75%
Auxerre H
3 - 2 S
66%
Paris SG B
2 - 1 S
84%
Lorient H
2 - 0 S
64%
Angers B
0 - 0 U
52%
Monaco H
1 - 2 T
72%
Celta Vigo H
0 - 2 T
50%
Le Havre B
0 - 0 U
58%
Celta Vigo B
1 - 1 U
56%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
La Louvière B
1 - 4 T
42%
ZW H
2 - 3 T
54%
Dender H
2 - 1 S
35%
Dender B
4 - 1 S
40%
La Louvière H
3 - 0 S
49%
ZW B
2 - 2 U
70%
Anderlecht B
3 - 2 S
52%
La Louvière H
1 - 3 T
49%
Sint-Truiden B
1 - 2 T
60%
Dender H
0 - 0 U
46%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Lyon har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 73.4) sammenlignet med Cercle Brugge (SoS: 42.4). Dette betyr at Lyons statistikk veier tyngre.

Cercle Brugge har den offensive fordelen med 1.9 mål per kamp mot Lyons 1.4.

Lyon har den defensive fordelen, med 1.2 innslupne per kamp mot Cercle Brugges 1.8.

Lyon har bevist sin verdi mot topplag og vunnet 2 av 3 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.1 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Lyon har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 13.6 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Lyon

Lyon

VS
Cercle Brugge

Cercle Brugge

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer