Przejdź do treści
Porównaj Lyon vs Cercle Brugge

Lyon vs Cercle Brugge Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Lyon vs Cercle Brugge: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Lyon Lyon Gospodarz
Cercle Brugge Cercle Brugge Gość
Lyon
58.2
P Z Z Z Z R P P R R

Ostatnie 10 Meczów

Cercle Brugge
44.6
P P Z Z Z R Z P P R

Wygrane Kategorie

7

Lyon

3

Remis

5

Cercle Brugge

Radar Wydajności

Lyon
Cercle Brugge

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 3R, 3P

40%

4Z, 2R, 4P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.8

18 / 10 meczów

Różnica Bramek
+2

+2

+1

+1

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

90%

9 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
R. Yaremchuk (4 goli)
O. Diakité (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 10 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
73.4

Trudność Ligi: 85.8, Jakość Przeciwnika: 63.9

42.4

Trudność Ligi: 62.4, Jakość Przeciwnika: 49.7

Bilans z Elitą
67%

2Z / 3 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.99

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.59

2.0

Rzeczywiste: 1.9 | Różn: -0.1

Skorygowana Siła
58.2

Atak: 57.6, Obrona: 74.0, Forma: 49.4

44.6

Atak: 58.5, Obrona: 37.0, Forma: 37.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

3
2

16-30'

4
3

31-45'

2
3

46-60'

4
4

61-75'

4
1

76-90+'

2
Lyon
Cercle Brugge
Lyon

Rozkład Siły

58.2

Ogólny

Atak 57.6
Obrona 74.0
Forma 49.4
Stałość 50.5
Cercle Brugge

Rozkład Siły

44.6

Ogólny

Atak 58.5
Obrona 37.0
Forma 37.0
Stałość 44.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

85.8 vs 62.4

Jakość Przeciwnika

63.9 vs 49.7

Bilans z Elitą

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
P
Toulouse (62%)
Z
Rennes (75%)
Z
Auxerre (66%)
Z
Paris SG (84%)
Z
Lorient (64%)
R
Angers (52%)
P
Monaco (72%)
P
Celta Vigo (50%)
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
P
La Louvière (42%)
P
ZW (54%)
Z
Dender (35%)
Z
Dender (40%)
Z
La Louvière (49%)
R
ZW (70%)
Z
Anderlecht (52%)
P
La Louvière (49%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Toulouse W
1 - 2 P
62%
Rennes D
4 - 2 Z
75%
Auxerre D
3 - 2 Z
66%
Paris SG W
2 - 1 Z
84%
Lorient D
2 - 0 Z
64%
Angers W
0 - 0 R
52%
Monaco D
1 - 2 P
72%
Celta Vigo D
0 - 2 P
50%
Le Havre W
0 - 0 R
58%
Celta Vigo W
1 - 1 R
56%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
La Louvière W
1 - 4 P
42%
ZW D
2 - 3 P
54%
Dender D
2 - 1 Z
35%
Dender W
4 - 1 Z
40%
La Louvière D
3 - 0 Z
49%
ZW W
2 - 2 R
70%
Anderlecht W
3 - 2 Z
52%
La Louvière D
1 - 3 P
49%
Sint-Truiden W
1 - 2 P
60%
Dender D
0 - 0 R
46%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Lyon mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 73.4) w porównaniu z Cercle Brugge (SoS: 42.4). Oznacza to, że statystyki Lyon mają większą wagę.

Cercle Brugge ma przewagę w ataku z 1.9 golami na mecz wobec 1.4 Lyon, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Lyon ma przewagę defensywną, tracąc 1.2 na mecz wobec 1.8 Cercle Brugge.

Lyon udowodnił swoją wartość przeciwko elitarnym rywalom, wygrywając 2 z 3 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.1 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Lyon ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 13.6 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Lyon

Lyon

VS
Cercle Brugge

Cercle Brugge

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej