Hopp til innhold
Sammenlign Porto vs Varaždin

Porto vs Varaždin Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Porto vs Varaždin: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Porto Porto Hjemmelag
Varaždin Varaždin Bortelag
Porto
60.9
T S S S T S U U S S

Siste 10 Kamper

Varaždin
42.1
U T T S S S U T S U

Vunnede Kategorier

9

Porto

4

Uavgjort

2

Varaždin

Ytelsesradar

Porto
Varaždin

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
60%

6S, 2U, 2T

40%

4S, 3U, 3T

Mål per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.3

13 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.0

10 / 10 kamper

1.1

11 / 10 kamper

Målforskjell
+6

+6

+2

+2

Holdt Nullen
30%

3 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
60%

6 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Toppscorer
William (3 mål)
A. Latković (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 8 / 2. Omgang: 5
Hjemmeseier
60%

3S / 5 kamper

60%

3S / 5 kamper

Borteseier
60%

3S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
54.9

Ligavanskelighet: 80.8, Motstanderkvalitet: 64.4

34.6

Ligavanskelighet: 45.0, Motstanderkvalitet: 47.4

Mot Topplag
0%

0S / 2 kamper

0%

0S / 1 kamper

Forventede mål (xG)
1.73

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.13

1.06

Faktisk: 1.3 | Diff: +0.24

Justert Styrke
60.9

Angrep: 55.9, Forsvar: 69.9, Form: 62.9

42.1

Angrep: 36.7, Forsvar: 53.6, Form: 33.8

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

4
2

16-30'

3
4

31-45'

1
2

46-60'

2
4

61-75'

2
2

76-90+'

1
Porto
Varaždin
Porto

Styrkeanalyse

60.9

Totalt

Angrep 55.9
Forsvar 69.9
Form 62.9
Stabilitet 52.0
Varaždin

Styrkeanalyse

42.1

Totalt

Angrep 36.7
Forsvar 53.6
Form 33.8
Stabilitet 50.5

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

80.8 vs 45.0

Motstanderkvalitet

64.4 vs 47.4

Mot Topplag

0% vs 0%
Porto logo Porto
T
AVS (64%)
S
Alverca (59%)
S
Estrela (54%)
S
Tondela (52%)
T
Nottm Forest (81%)
S
Estoril (52%)
U
Nottm Forest (76%)
U
Famalicão (69%)
Varaždin logo Varaždin
U
Lokomotiva (44%)
T
Hajduk (58%)
T
Dinamo Zagreb (76%)
S
Rijeka (44%)
S
Osijek (46%)
S
Slaven (35%)
U
Gorica (44%)
T
Istra (46%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
AVS B
1 - 3 T
64%
Alverca H
1 - 0 S
59%
Estrela B
2 - 1 S
54%
Tondela H
2 - 0 S
52%
Nottm Forest B
0 - 1 T
81%
Estoril B
3 - 1 S
52%
Nottm Forest H
1 - 1 U
76%
Famalicão H
2 - 2 U
69%
Braga B
2 - 1 S
69%
Stuttgart H
2 - 0 S
68%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lokomotiva H
1 - 1 U
44%
Hajduk B
1 - 3 T
58%
Dinamo Zagreb B
1 - 2 T
76%
Rijeka H
1 - 0 S
44%
Osijek B
2 - 0 S
46%
Slaven H
2 - 1 S
35%
Gorica H
1 - 1 U
44%
Istra B
1 - 2 T
46%
Vukovar H
2 - 0 S
32%
Lokomotiva B
1 - 1 U
49%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Porto har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 54.9) sammenlignet med Varaždin (SoS: 34.6). Dette betyr at Portos statistikk veier tyngre.

Porto har den offensive fordelen med 1.6 mål per kamp mot Varaždins 1.3.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Porto på 1.0 og Varaždin på 1.1 innslupne per kamp.

Porto er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Porto fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (60.9 vs 42.1) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Porto

Porto

VS
Varaždin

Varaždin

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer