Hopp til innhold
Sammenlign Radnički Niš vs Veres Rivne

Radnički Niš vs Veres Rivne Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Radnički Niš vs Veres Rivne: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Radnički Niš Radnički Niš Hjemmelag
Veres Rivne Veres Rivne Bortelag
Radnički Niš
36.1
S S T S U T T T T U

Siste 10 Kamper

Veres Rivne
42.7
T U U T S T S U T U

Vunnede Kategorier

5

Radnički Niš

4

Uavgjort

6

Veres Rivne

Ytelsesradar

Radnički Niš
Veres Rivne

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 2U, 5T

20%

2S, 4U, 4T

Mål per Kamp
1.1

11 / 10 kamper

1.0

10 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.4

14 / 10 kamper

Målforskjell
-5

-5

-4

-4

Holdt Nullen
20%

2 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

40%

4 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Toppscorer
A. Shestyuk (5 mål)
I. Kharatin (2 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 8
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 7
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

25%

1S / 4 kamper

Borteseier
17%

1S / 6 kamper

17%

1S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
40.6

Ligavanskelighet: 55.0, Motstanderkvalitet: 53.2

63.0

Ligavanskelighet: 98.0, Motstanderkvalitet: 68.0

Mot Topplag
0%

0S / 1 kamper

0%

0S / 6 kamper

Forventede mål (xG)
1.09

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.01

1.36

Faktisk: 1.0 | Diff: -0.36

Justert Styrke
36.1

Angrep: 33.2, Forsvar: 42.3, Form: 27.2

42.7

Angrep: 37.7, Forsvar: 60.3, Form: 22.6

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

2
4

46-60'

2
2

61-75'

2
2

76-90+'

3
Radnički Niš
Veres Rivne
Radnički Niš

Styrkeanalyse

36.1

Totalt

Angrep 33.2
Forsvar 42.3
Form 27.2
Stabilitet 49.3
Veres Rivne

Styrkeanalyse

42.7

Totalt

Angrep 37.7
Forsvar 60.3
Form 22.6
Stabilitet 64.0

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

55.0 vs 98.0

Motstanderkvalitet

53.2 vs 68.0

Mot Topplag

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
S
Mladost Lučani (48%)
S
Napredak (34%)
T
FK IMT (63%)
S
Javor (52%)
U
Radnički Krag (57%)
T
Vojvodina (68%)
T
OFK (53%)
T
Red Star (74%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
T
Kryvbas KR (71%)
U
Rukh Vynnyky (49%)
U
Epitsentr (74%)
T
Zorya (80%)
S
Oleksandria (49%)
T
Metalist 1925 (79%)
S
Obolon (58%)
U
Polissya (82%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Mladost Lučani H
1 - 0 S
48%
Napredak B
1 - 0 S
34%
FK IMT B
0 - 2 T
63%
Javor H
3 - 2 S
52%
Radnički Krag B
1 - 1 U
57%
Vojvodina B
2 - 3 T
68%
OFK H
1 - 2 T
53%
Red Star B
0 - 2 T
74%
Spartak H
0 - 2 T
28%
Radnik B
2 - 2 U
55%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Kryvbas KR H
1 - 3 T
71%
Rukh Vynnyky B
0 - 0 U
49%
Epitsentr H
3 - 3 U
74%
Zorya B
0 - 2 T
80%
Oleksandria B
3 - 0 S
49%
Metalist 1925 B
0 - 4 T
79%
Obolon H
2 - 0 S
58%
Polissya B
1 - 1 U
82%
Kolos H
0 - 1 T
78%
Kudrivka B
0 - 0 U
60%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Veres Rivne har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 63.0) sammenlignet med Radnički Niš (SoS: 40.6). Dette betyr at Veres Rivnes statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Radnički Niš på 1.1 og Veres Rivne på 1.0 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Radnički Niš på 1.6 og Veres Rivne på 1.4 innslupne per kamp.

Veres Rivne har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 6 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — mulig.

Veres Rivne har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 6.6 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer