Hoppa till innehåll
Jämför Radnički Niš vs Veres Rivne

Radnički Niš vs Veres Rivne Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför Radnički Niš vs Veres Rivne: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

Radnički Niš Radnički Niš Hemmalag
Veres Rivne Veres Rivne Bortalag
Radnički Niš
36.1
V V F V O F F F F O

Senaste 10 Matcherna

Veres Rivne
42.7
F O O F V F V O F O

Vunna Kategorier

5

Radnički Niš

4

Oavgjort

6

Veres Rivne

Prestandaradar

Radnički Niš
Veres Rivne

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
30%

3V, 2O, 5F

20%

2V, 4O, 4F

Mål per Match
1.1

11 / 10 matcher

1.0

10 / 10 matcher

Insläppta per Match
1.6

16 / 10 matcher

1.4

14 / 10 matcher

Målskillnad
-5

-5

-4

-4

Hållen Nolla
20%

2 / 10 matcher

40%

4 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
40%

4 / 10 matcher

40%

4 / 10 matcher

Båda Gör Mål
50%

5 / 10 matcher

30%

3 / 10 matcher

Bästa Målskytt
A. Shestyuk (5 mål)
I. Kharatin (2 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 3 / 2:a Halvlek: 8
1:a Halvlek: 3 / 2:a Halvlek: 7
Hemmavinster
50%

2V / 4 matcher

25%

1V / 4 matcher

Bortavinster
17%

1V / 6 matcher

17%

1V / 6 matcher

Spelschemasvårighet
40.6

Ligasvårighet: 55.0, Motståndarkvalitet: 53.2

63.0

Ligasvårighet: 98.0, Motståndarkvalitet: 68.0

Mot Topplag
0%

0V / 1 matcher

0%

0V / 6 matcher

Förväntade mål (xG)
1.09

Faktiskt: 1.1 | Diff: +0.01

1.36

Faktiskt: 1.0 | Diff: -0.36

Justerad Styrka
36.1

Anfall: 33.2, Försvar: 42.3, Form: 27.2

42.7

Anfall: 37.7, Försvar: 60.3, Form: 22.6

Analys av Måltider

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

2
4

46-60'

2
2

61-75'

2
2

76-90+'

3
Radnički Niš
Veres Rivne
Radnički Niš

Styrkeanalys

36.1

Totalt

Anfall 33.2
Försvar 42.3
Form 27.2
Stabilitet 49.3
Veres Rivne

Styrkeanalys

42.7

Totalt

Anfall 37.7
Försvar 60.3
Form 22.6
Stabilitet 64.0

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

55.0 vs 98.0

Motståndarkvalitet

53.2 vs 68.0

Mot Topplag

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
F
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
O
Radnički Krag (57%)
F
Vojvodina (68%)
F
OFK (53%)
F
Red Star (74%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
F
Kryvbas KR (71%)
O
Rukh Vynnyky (49%)
O
Epitsentr (74%)
F
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
F
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
O
Polissya (82%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Mladost Lučani H
1 - 0 V
48%
Napredak B
1 - 0 V
34%
FK IMT B
0 - 2 F
63%
Javor H
3 - 2 V
52%
Radnički Krag B
1 - 1 O
57%
Vojvodina B
2 - 3 F
68%
OFK H
1 - 2 F
53%
Red Star B
0 - 2 F
74%
Spartak H
0 - 2 F
28%
Radnik B
2 - 2 O
55%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Kryvbas KR H
1 - 3 F
71%
Rukh Vynnyky B
0 - 0 O
49%
Epitsentr H
3 - 3 O
74%
Zorya B
0 - 2 F
80%
Oleksandria B
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 B
0 - 4 F
79%
Obolon H
2 - 0 V
58%
Polissya B
1 - 1 O
82%
Kolos H
0 - 1 F
78%
Kudrivka B
0 - 0 O
60%

AI-Analys

Statistiken pekar i en tydlig riktning i denna match, även om underdogen inte bör underskattas.

Veres Rivne har mött betydligt starkare motstånd (SoS: 63.0) jämfört med Radnički Niš (SoS: 40.6). Detta innebär att Veres Rivnes statistik väger tyngre.

Båda lagen är jämnstarka i anfall, med Radnički Niš på 1.1 och Veres Rivne på 1.0 mål per match.

Båda försvar är jämförbara, med Radnički Niš på 1.6 och Veres Rivne på 1.4 insläppta per match.

Veres Rivne har haft svårt mot topplag och bara vunnit 0 av 6 matcher.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — möjligt.

Veres Rivne har fördelen enligt justerade mått, men resultatet är långt ifrån givet. Skillnaden på 6.6 poäng antyder en jämn match.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer