Hopp til innhold
Sammenlign Real Madrid vs Heerenveen

Real Madrid vs Heerenveen Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Real Madrid vs Heerenveen: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Real Madrid Real Madrid Hjemmelag
Heerenveen Heerenveen Bortelag
Real Madrid
53.3
T S U S T U T T S S

Siste 10 Kamper

Heerenveen
57.1
T S S T S U S S S T

Vunnede Kategorier

4

Real Madrid

2

Uavgjort

9

Heerenveen

Ytelsesradar

Real Madrid
Heerenveen

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 2U, 4T

60%

6S, 1U, 3T

Mål per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.8

18 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.6

16 / 10 kamper

1.4

14 / 10 kamper

Målforskjell
0

0

+4

+4

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

80%

8 / 10 kamper

Begge Scorer
80%

8 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
Vinícius Júnior (8 mål)
J. Trenskow (4 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 10
1. Omgang: 10 / 2. Omgang: 8
Hjemmeseier
50%

2S / 4 kamper

100%

4S / 4 kamper

Borteseier
33%

2S / 6 kamper

33%

2S / 6 kamper

Kampprogram Vanskelighet
67.5

Ligavanskelighet: 94.2, Motstanderkvalitet: 73.2

52.6

Ligavanskelighet: 80.0, Motstanderkvalitet: 58.9

Mot Topplag
17%

1S / 6 kamper

0%

0S / 2 kamper

Forventede mål (xG)
2.0

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.4

2.03

Faktisk: 1.8 | Diff: -0.23

Justert Styrke
53.3

Angrep: 62.7, Forsvar: 54.8, Form: 47.0

57.1

Angrep: 61.6, Forsvar: 54.7, Form: 61.6

Analyse av Måltidspunkter

1

0-15'

1
4

16-30'

3
1

31-45'

5
5

46-60'

4
3

61-75'

3
2

76-90+'

2
Real Madrid
Heerenveen
Real Madrid

Styrkeanalyse

53.3

Totalt

Angrep 62.7
Forsvar 54.8
Form 47.0
Stabilitet 44.8
Heerenveen

Styrkeanalyse

57.1

Totalt

Angrep 61.6
Forsvar 54.7
Form 61.6
Stabilitet 43.3

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

94.2 vs 80.0

Motstanderkvalitet

73.2 vs 58.9

Mot Topplag

17% vs 0%
Real Madrid logo Real Madrid
T
Barcelona (91%)
S
Espanyol (55%)
U
Betis (73%)
S
Alavés (60%)
T
Bayern Munich (88%)
U
Girona (59%)
T
Bayern Munich (83%)
T
Mallorca (73%)
Heerenveen logo Heerenveen
T
NAC (54%)
S
Volendam (54%)
S
Fortuna (56%)
T
AZ (72%)
S
Heracles (36%)
U
NEC (69%)
S
Telstar (64%)
S
Excelsior (60%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Barcelona B
0 - 2 T
91%
Espanyol B
2 - 0 S
55%
Betis B
1 - 1 U
73%
Alavés H
2 - 1 S
60%
Bayern Munich B
3 - 4 T
88%
Girona H
1 - 1 U
59%
Bayern Munich H
1 - 2 T
83%
Mallorca B
1 - 2 T
73%
Atlético H
3 - 2 S
61%
Man City B
2 - 1 S
89%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
NAC B
0 - 2 T
54%
Volendam B
2 - 0 S
54%
Fortuna H
2 - 1 S
56%
AZ B
0 - 3 T
72%
Heracles H
4 - 1 S
36%
NEC B
2 - 2 U
69%
Telstar H
3 - 0 S
64%
Excelsior B
2 - 1 S
60%
Sparta H
2 - 1 S
44%
PSV B
1 - 3 T
80%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Real Madrid har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 67.5) sammenlignet med Heerenveen (SoS: 52.6). Dette betyr at Real Madrids statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Real Madrid på 1.6 og Heerenveen på 1.8 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Real Madrid på 1.6 og Heerenveen på 1.4 innslupne per kamp.

Real Madrid har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 6 kamper.

Hjemmefordelen favoriserer Heerenveen, med 100% hjemmeseire.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.2 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Real Madrid

Real Madrid

VS
Heerenveen

Heerenveen

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer