Hopp til innhold
Sammenlign Toulouse vs Mechelen

Toulouse vs Mechelen Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Toulouse vs Mechelen: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Toulouse Toulouse Hjemmelag
Mechelen Mechelen Bortelag
Toulouse
41.6
S S U T T T T S S T

Siste 10 Kamper

Mechelen
26.6
T S T T T T U T S T

Vunnede Kategorier

10

Toulouse

4

Uavgjort

1

Mechelen

Ytelsesradar

Toulouse
Mechelen

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 1U, 5T

20%

2S, 1U, 7T

Mål per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

0.8

8 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
2.2

22 / 10 kamper

2.4

24 / 10 kamper

Målforskjell
-7

-7

-16

-16

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
80%

8 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
70%

7 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
Emersonn (3 mål)
B. Boersma (3 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 9 / 2. Omgang: 6
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 4
Hjemmeseier
40%

2S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Borteseier
40%

2S / 5 kamper

0%

0S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
56.0

Ligavanskelighet: 81.9, Motstanderkvalitet: 66.3

44.7

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 59.6

Mot Topplag
0%

0S / 4 kamper

0%

0S / 3 kamper

Forventede mål (xG)
1.94

Faktisk: 1.5 | Diff: -0.44

0.83

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.03

Justert Styrke
41.6

Angrep: 53.0, Forsvar: 28.3, Form: 42.4

26.6

Angrep: 25.3, Forsvar: 18.9, Form: 18.9

Analyse av Måltidspunkter

5

0-15'

1
2

16-30'

2
1

31-45'

1

46-60'

2
1

61-75'

1
5

76-90+'

2
Toulouse
Mechelen
Toulouse

Styrkeanalyse

41.6

Totalt

Angrep 53.0
Forsvar 28.3
Form 42.4
Stabilitet 39.7
Mechelen

Styrkeanalyse

26.6

Totalt

Angrep 25.3
Forsvar 18.9
Form 18.9
Stabilitet 57.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

81.9 vs 59.5

Motstanderkvalitet

66.3 vs 59.6

Mot Topplag

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
S
Lyon (65%)
S
Strasbourg (60%)
U
Monaco (72%)
T
Lens (60%)
T
Lens (76%)
T
Lille (73%)
T
Paris SG (84%)
S
Lorient (64%)
Mechelen logo Mechelen
T
R. Union SG (69%)
S
Gent (46%)
T
Sint-Truiden (44%)
T
Club Brugge (71%)
T
Anderlecht (35%)
T
R. Union SG (75%)
U
Gent (63%)
T
Club Brugge (83%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lyon H
2 - 1 S
65%
Strasbourg B
2 - 1 S
60%
Monaco H
2 - 2 U
72%
Lens B
1 - 4 T
60%
Lens B
2 - 3 T
76%
Lille H
0 - 4 T
73%
Paris SG B
1 - 3 T
84%
Lorient H
1 - 0 S
64%
Metz B
4 - 3 S
48%
Marseille H
0 - 1 T
61%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
R. Union SG B
0 - 3 T
69%
Gent H
1 - 0 S
46%
Sint-Truiden H
1 - 4 T
44%
Club Brugge B
1 - 6 T
71%
Anderlecht H
1 - 2 T
35%
R. Union SG H
0 - 1 T
75%
Gent B
1 - 1 U
63%
Club Brugge B
1 - 4 T
83%
Anderlecht H
1 - 0 S
47%
Gent B
1 - 3 T
63%

AI-Analyse

Ser vi på råstatistikken, virker begge lagene i form, men å bruke kampprogram-filteret avslører et mye klarere bilde.

Toulouse har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 56.0) sammenlignet med Mechelen (SoS: 44.7). Dette betyr at Toulouses statistikk veier tyngre.

Toulouse har den offensive fordelen med 1.5 mål per kamp mot Mechelens 0.8.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Toulouse på 2.2 og Mechelen på 2.4 innslupne per kamp.

Toulouse har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 4 kamper.

Mechelen har slitt mot topplag og bare vunnet 0 av 3 kamper.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 3.5 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Toulouse fremstår som favoritt. Med en sterkere totalrating (41.6 vs 26.6) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Toulouse

Toulouse

VS
Mechelen

Mechelen

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer