Hopp til innhold
Sammenlign Westerlo vs Torino

Westerlo vs Torino Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Westerlo vs Torino: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Westerlo Westerlo Hjemmelag
Torino Torino Bortelag
Westerlo
45.7
T U T S T S S U T S

Siste 10 Kamper

Torino
59.7
S T U U S S T S T S

Vunnede Kategorier

3

Westerlo

2

Uavgjort

10

Torino

Ytelsesradar

Westerlo
Torino

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
40%

4S, 2U, 4T

50%

5S, 2U, 3T

Mål per Kamp
1.4

14 / 10 kamper

1.6

16 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.5

15 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Målforskjell
-1

-1

+4

+4

Holdt Nullen
40%

4 / 10 kamper

30%

3 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Begge Scorer
50%

5 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
Nacho Ferri (4 mål)
G. Simeone (6 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 3 / 2. Omgang: 11
1. Omgang: 4 / 2. Omgang: 12
Hjemmeseier
20%

1S / 5 kamper

80%

4S / 5 kamper

Borteseier
60%

3S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
51.3

Ligavanskelighet: 59.5, Motstanderkvalitet: 54.9

64.8

Ligavanskelighet: 90.0, Motstanderkvalitet: 64.4

Mot Topplag
33%

1S / 3 kamper

25%

1S / 4 kamper

Forventede mål (xG)
1.42

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.02

1.85

Faktisk: 1.6 | Diff: -0.25

Justert Styrke
45.7

Angrep: 47.3, Forsvar: 50.6, Form: 40.5

59.7

Angrep: 61.2, Forsvar: 68.9, Form: 57.4

Analyse av Måltidspunkter

2

0-15'

2

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

4
4

61-75'

3
4

76-90+'

5
Westerlo
Torino
Westerlo

Styrkeanalyse

45.7

Totalt

Angrep 47.3
Forsvar 50.6
Form 40.5
Stabilitet 44.8
Torino

Styrkeanalyse

59.7

Totalt

Angrep 61.2
Forsvar 68.9
Form 57.4
Stabilitet 45.7

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

59.5 vs 90.0

Motstanderkvalitet

54.9 vs 64.4

Mot Topplag

33% vs 25%
Westerlo logo Westerlo
T
Genk (54%)
U
OHL (35%)
T
Antwerp (40%)
S
OHL (40%)
T
Genk (49%)
S
Standard (72%)
S
Charleroi (57%)
U
Standard (72%)
Torino logo Torino
S
Sassuolo (64%)
T
Udinese (79%)
U
Inter Milan (78%)
U
Cremonese (56%)
S
Verona (50%)
S
Pisa (46%)
T
AC Milan (65%)
S
Parma (57%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Genk B
0 - 3 T
54%
OHL H
3 - 3 U
35%
Antwerp H
2 - 4 T
40%
OHL B
2 - 0 S
40%
Genk H
1 - 2 T
49%
Standard B
2 - 1 S
72%
Charleroi H
2 - 0 S
57%
Standard B
0 - 0 U
72%
Club Brugge H
1 - 2 T
78%
OHL B
1 - 0 S
52%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Sassuolo H
2 - 1 S
64%
Udinese B
0 - 2 T
79%
Inter Milan H
2 - 2 U
78%
Cremonese B
0 - 0 U
56%
Verona H
2 - 1 S
50%
Pisa B
1 - 0 S
46%
AC Milan B
2 - 3 T
65%
Parma H
4 - 1 S
57%
Napoli B
1 - 2 T
79%
Lazio H
2 - 0 S
70%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

Torino har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 64.8) sammenlignet med Westerlo (SoS: 51.3). Dette betyr at Torinos statistikk veier tyngre.

Begge lagene er jevne i angrep, med Westerlo på 1.4 og Torino på 1.6 mål per kamp.

Torino har den defensive fordelen, med 1.2 innslupne per kamp mot Westerlos 1.5.

Westerlo har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 3 kamper.

Torino har slitt mot topplag og bare vunnet 1 av 4 kamper.

Hjemmefordelen favoriserer Torino, med 80% hjemmeseire.

Westerlo er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.9 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Torino har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 14.0 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Westerlo

Westerlo

VS
Torino

Torino

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer