İçeriğe atla
Karşılaştır Westerlo vs Torino

Westerlo vs Torino Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Westerlo ve Torino karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Westerlo Westerlo Ev Sahibi
Torino Torino Deplasman
Westerlo
45.7
M B M G M G G B M G

Son 10 Maç

Torino
59.7
G M B B G G M G M G

Kazanılan Kategoriler

3

Westerlo

2

Berabere

10

Torino

Performans Radarı

Westerlo
Torino

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
40%

4G, 2B, 4M

50%

5G, 2B, 3M

Maç Başına Atılan Gol
1.4

14 / 10 maç

1.6

16 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.5

15 / 10 maç

1.2

12 / 10 maç

Gol Averajı
-1

-1

+4

+4

Gol Yemeden Bitirme
40%

4 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
60%

6 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Nacho Ferri (4 gol)
G. Simeone (6 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 11
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 12
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

80%

4G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
60%

3G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
51.3

Lig Zorluğu: 59.5, Rakip Kalitesi: 54.9

64.8

Lig Zorluğu: 90.0, Rakip Kalitesi: 64.4

Elit Rakip Performansı
33%

1G / 3 maç

25%

1G / 4 maç

Beklenen Gol (xG)
1.42

Gerçek: 1.4 | Fark: -0.02

1.85

Gerçek: 1.6 | Fark: -0.25

Düzeltilmiş Güç Puanı
45.7

Hücum: 47.3, Savunma: 50.6, Form: 40.5

59.7

Hücum: 61.2, Savunma: 68.9, Form: 57.4

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

2

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

4
4

61-75'

3
4

76-90+'

5
Westerlo
Torino
Westerlo

Güç Puanı Dağılımı

45.7

Genel

Hücum 47.3
Savunma 50.6
Form 40.5
Tutarlılık 44.8
Torino

Güç Puanı Dağılımı

59.7

Genel

Hücum 61.2
Savunma 68.9
Form 57.4
Tutarlılık 45.7

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

59.5 vs 90.0

Rakip Kalitesi

54.9 vs 64.4

Elit Rakip Sicili

33% vs 25%
Westerlo logo Westerlo
M
Genk (54%)
B
OHL (35%)
M
Antwerp (40%)
G
OHL (40%)
M
Genk (49%)
G
Standard (72%)
G
Charleroi (57%)
B
Standard (72%)
Torino logo Torino
G
Sassuolo (64%)
M
Udinese (79%)
B
Inter Milan (78%)
B
Cremonese (56%)
G
Verona (50%)
G
Pisa (46%)
M
AC Milan (65%)
G
Parma (57%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Genk D
0 - 3 M
54%
OHL E
3 - 3 B
35%
Antwerp E
2 - 4 M
40%
OHL D
2 - 0 G
40%
Genk E
1 - 2 M
49%
Standard D
2 - 1 G
72%
Charleroi E
2 - 0 G
57%
Standard D
0 - 0 B
72%
Club Brugge E
1 - 2 M
78%
OHL D
1 - 0 G
52%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Sassuolo E
2 - 1 G
64%
Udinese D
0 - 2 M
79%
Inter Milan E
2 - 2 B
78%
Cremonese D
0 - 0 B
56%
Verona E
2 - 1 G
50%
Pisa D
1 - 0 G
46%
AC Milan D
2 - 3 M
65%
Parma E
4 - 1 G
57%
Napoli D
1 - 2 M
79%
Lazio E
2 - 0 G
70%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Torino, Westerlo'a (SoS: 51.3) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 64.8). Bu, Torino'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Westerlo ortalama 1.4, Torino ortalama 1.6 gol atıyor.

Torino, maç başına 1.2 gol yiyerek Westerlo'ın 1.5 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Westerlo, elit rakiplere karşı zorlandı; 3 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Torino, elit rakiplere karşı zorlandı; 4 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Ev sahibi avantajı faktörü, %80 ev sahibi galibiyet oranıyla Torino'ı destekliyor. Kendi taraftarları önünde oynamak belirleyici faktör olabilir.

Westerlo, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.9 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Torino, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 14.0 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Westerlo

Westerlo

VS
Torino

Torino

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi