Przejdź do treści
Porównaj Karpaty Lviv vs Kocaelispor

Karpaty Lviv vs Kocaelispor Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Karpaty Lviv vs Kocaelispor: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Gospodarz
Kocaelispor Kocaelispor Gość
Karpaty Lviv
71.6
R P R Z R Z Z Z Z R

Ostatnie 10 Meczów

Kocaelispor
36.8
P R P R R R P P Z P

Wygrane Kategorie

13

Karpaty Lviv

1

Remis

1

Kocaelispor

Radar Wydajności

Karpaty Lviv
Kocaelispor

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 4R, 1P

10%

1Z, 4R, 5P

Gole na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

0.5

5 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.4

4 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Różnica Bramek
+13

+13

-8

-8

Czyste Konto
70%

7 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Obie Strzelają
20%

2 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Y. Kostenko (4 goli)
S. Dursun (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 10
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 3
Wygrane u Siebie
50%

2Z / 4 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
50%

3Z / 6 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
66.8

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 64.7

64.6

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 59.6

Bilans z Elitą
20%

1Z / 5 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.96

Rzeczywiste: 1.7 | Różn: -0.26

0.51

Rzeczywiste: 0.5 | Różn: -0.01

Skorygowana Siła
71.6

Atak: 66.2, Obrona: 100, Forma: 58.4

36.8

Atak: 19.1, Obrona: 64.9, Forma: 11.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

1
2

16-30'

1
3

31-45'

5

46-60'

1
3

61-75'

1
2

76-90+'

1
Karpaty Lviv
Kocaelispor
Karpaty Lviv

Rozkład Siły

71.6

Ogólny

Atak 66.2
Obrona 100
Forma 58.4
Stałość 61.3
Kocaelispor

Rozkład Siły

36.8

Ogólny

Atak 19.1
Obrona 64.9
Forma 11.5
Stałość 75.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

98.0 vs 72.0

Jakość Przeciwnika

64.7 vs 59.6

Bilans z Elitą

20% vs 0%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
R
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
LNZ Cherkasy (74%)
Z
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (79%)
Z
Oleksandria (44%)
Z
Dynamo Kyiv (83%)
Z
Obolon (58%)
Kocaelispor logo Kocaelispor
P
Fatih (55%)
R
Kasımpaşa (57%)
P
Gençlerbirliği (50%)
R
Göztepe (59%)
R
Galatasaray (69%)
R
Başakşehir (66%)
P
Alanyaspor (61%)
P
Konyaspor (61%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Metalist 1925 W
2 - 2 R
79%
Kryvbas KR W
0 - 1 P
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 R
74%
Rukh Vynnyky W
3 - 0 Z
49%
Epitsentr W
0 - 0 R
79%
Oleksandria D
2 - 0 Z
44%
Dynamo Kyiv W
1 - 0 Z
83%
Obolon D
4 - 0 Z
58%
SK Poltava W
4 - 0 Z
50%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Fatih D
0 - 1 P
55%
Kasımpaşa W
1 - 1 R
57%
Gençlerbirliği W
0 - 1 P
50%
Göztepe D
1 - 1 R
59%
Galatasaray W
1 - 1 R
69%
Başakşehir D
0 - 0 R
66%
Alanyaspor W
0 - 5 P
61%
Konyaspor D
1 - 2 P
61%
Eyüp W
1 - 0 Z
58%
Beşiktaş D
0 - 1 P
60%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 66.8 vs 64.6), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Atak Karpaty Lviv jest na innym poziomie, ze średnią 1.7 goli na mecz, a Y. Kostenko prowadzi z 4 golami. Kocaelispor strzela jedynie 0.5 na mecz.

W obronie Karpaty Lviv jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 0.4 goli na mecz przy 7 czystych kontach, podczas gdy Kocaelispor traci 1.3 na mecz.

Karpaty Lviv miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 5 meczów.

Kocaelispor nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.0 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — mało prawdopodobne.

Na podstawie naszej kompleksowej analizy, Karpaty Lviv jest zdecydowanym faworytem. Przewaga w ataku (66.2), obronie (100) i formie (58.4) nie pozostawia wątpliwości. Kocaelispor potrzebuje wyjątkowego występu.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Kocaelispor

Kocaelispor

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej