Przejdź do treści
Porównaj Kudrivka vs Slavia Prague

Kudrivka vs Slavia Prague Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Kudrivka vs Slavia Prague: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Kudrivka Kudrivka Gospodarz
Slavia Prague Slavia Prague Gość
Kudrivka
38.7
P R P P P P P R R Z

Ostatnie 10 Meczów

Slavia Prague
73.7
Z Z Z P R Z Z Z Z Z

Wygrane Kategorie

1

Kudrivka

2

Remis

12

Slavia Prague

Radar Wydajności

Kudrivka
Slavia Prague

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
10%

1Z, 3R, 6P

80%

8Z, 1R, 1P

Gole na Mecz
0.6

6 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

0.8

8 / 10 meczów

Różnica Bramek
-6

-6

+11

+11

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
20%

2 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
O. Kozak (2 goli)
T. Chorý (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 0 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 10
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 4 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
17%

1Z / 6 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
64.7

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 72.8

53.4

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 50.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 7 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.73

Rzeczywiste: 0.6 | Różn: -0.13

1.86

Rzeczywiste: 1.9 | Różn: +0.04

Skorygowana Siła
38.7

Atak: 22.9, Obrona: 68.8, Forma: 11.5

73.7

Atak: 65.5, Obrona: 75.8, Forma: 82.7

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

1

16-30'

4

31-45'

3
1

46-60'

6
2

61-75'

1
3

76-90+'

4
Kudrivka
Slavia Prague
Kudrivka

Rozkład Siły

38.7

Ogólny

Atak 22.9
Obrona 68.8
Forma 11.5
Stałość 74.8
Slavia Prague

Rozkład Siły

73.7

Ogólny

Atak 65.5
Obrona 75.8
Forma 82.7
Stałość 68.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

98.0 vs 58.0

Jakość Przeciwnika

72.8 vs 50.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Kudrivka logo Kudrivka
P
Kolos (83%)
R
Obolon (63%)
P
Shakhtar D (78%)
P
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (71%)
P
Epitsentr (79%)
P
Polissya (77%)
R
Veres Rivne (62%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
Z
Sparta Prague (54%)
Z
Liberec (48%)
Z
Olomouc (46%)
P
Hradec Kr. (64%)
R
Plzeň (59%)
Z
Ostrava (39%)
Z
Zlín (46%)
Z
Sparta Prague (54%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Kolos W
0 - 1 P
83%
Obolon W
1 - 1 R
63%
Shakhtar D D
1 - 3 P
78%
Metalist 1925 W
0 - 1 P
79%
Kryvbas KR D
1 - 2 P
71%
Epitsentr W
0 - 1 P
79%
Polissya D
0 - 2 P
77%
Veres Rivne D
0 - 0 R
62%
Karpaty Lviv W
1 - 1 R
86%
SK Poltava W
2 - 0 Z
50%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Sparta Prague D
3 - 2 Z
54%
Liberec W
2 - 1 Z
48%
Olomouc D
2 - 1 Z
46%
Hradec Kr. W
1 - 2 P
64%
Plzeň D
0 - 0 R
59%
Ostrava W
2 - 0 Z
39%
Zlín W
3 - 1 Z
46%
Sparta Prague D
3 - 1 Z
54%
Dukla W
2 - 0 Z
51%
Liberec D
1 - 0 Z
43%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Kudrivka mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 64.7) w porównaniu z Slavia Prague (SoS: 53.4). Oznacza to, że statystyki Kudrivka mają większą wagę.

Atak Slavia Prague jest na innym poziomie, ze średnią 1.9 goli na mecz, a T. Chorý prowadzi z 5 golami. Kudrivka strzela jedynie 0.6 na mecz.

Slavia Prague ma przewagę defensywną, tracąc 0.8 na mecz wobec 1.2 Kudrivka.

Kudrivka miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 7 meczów.

Slavia Prague nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Przewaga własnego boiska sprzyja Slavia Prague z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Slavia Prague to silna drużyna wyjazdowa z 80% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.2 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Na podstawie naszej kompleksowej analizy, Slavia Prague jest zdecydowanym faworytem. Przewaga w ataku (65.5), obronie (75.8) i formie (82.7) nie pozostawia wątpliwości. Kudrivka potrzebuje wyjątkowego występu.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Kudrivka

Kudrivka

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej