Przejdź do treści
Porównaj Lausanne vs Antalyaspor

Lausanne vs Antalyaspor Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Lausanne vs Antalyaspor: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Lausanne Lausanne Gospodarz
Antalyaspor Antalyaspor Gość
Lausanne
33.3
P P P Z P Z P P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Antalyaspor
33.5
P R P P P Z R P P R

Wygrane Kategorie

7

Lausanne

3

Remis

5

Antalyaspor

Radar Wydajności

Lausanne
Antalyaspor

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 0R, 6P

10%

1Z, 3R, 6P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Stracone na Mecz
2.0

20 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Różnica Bramek
-8

-8

-9

-9

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
80%

8 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Omar Janneh (3 goli)
S. van de Streek (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 5
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
50%

2Z / 4 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
33%

2Z / 6 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
36.8

Trudność Ligi: 49.0, Jakość Przeciwnika: 49.0

50.5

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 62.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.05

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: +0.15

1.08

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: -0.08

Skorygowana Siła
33.3

Atak: 34.7, Obrona: 28.9, Forma: 34.7

33.5

Atak: 33.5, Obrona: 36.9, Forma: 10.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

3

16-30'

1
2

31-45'

1
3

46-60'

3
2

61-75'

2
1

76-90+'

3
Lausanne
Antalyaspor
Lausanne

Rozkład Siły

33.3

Ogólny

Atak 34.7
Obrona 28.9
Forma 34.7
Stałość 35.2
Antalyaspor

Rozkład Siły

33.5

Ogólny

Atak 33.5
Obrona 36.9
Forma 10.0
Stałość 74.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

49.0 vs 72.0

Jakość Przeciwnika

49.0 vs 62.0

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Lausanne logo Lausanne
P
Servette (70%)
P
Winterthur (46%)
P
Luzern (56%)
Z
Zürich (37%)
P
Sion (66%)
Z
Winterthur (38%)
P
Luzern (57%)
P
Young Boys (50%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
P
Galatasaray (69%)
R
Alanyaspor (56%)
P
Göztepe (64%)
P
Konyaspor (61%)
P
Beşiktaş (65%)
Z
Eyüp (53%)
R
Başakşehir (71%)
P
Gaziantep (49%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Servette W
0 - 2 P
70%
Winterthur W
1 - 2 P
46%
Luzern D
1 - 3 P
56%
Zürich D
3 - 0 Z
37%
Sion W
0 - 3 P
66%
Winterthur D
2 - 1 Z
38%
Luzern W
0 - 4 P
57%
Young Boys D
0 - 2 P
50%
GC Zürich W
3 - 2 Z
32%
Zürich W
2 - 1 Z
38%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Galatasaray W
2 - 4 P
69%
Alanyaspor D
0 - 0 R
56%
Göztepe W
0 - 2 P
64%
Konyaspor D
0 - 2 P
61%
Beşiktaş W
2 - 4 P
65%
Eyüp D
3 - 0 Z
53%
Başakşehir W
0 - 0 R
71%
Gaziantep D
1 - 4 P
49%
Rize W
0 - 1 P
64%
Fenerbahçe D
2 - 2 R
68%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Antalyaspor mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 50.5) w porównaniu z Lausanne (SoS: 36.8). Oznacza to, że statystyki Antalyaspor mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Lausanne na średnio 1.2 i Antalyaspor na 1.0 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Lausanne tracącym 2.0 i Antalyaspor tracącym 1.9 na mecz.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.0 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Lausanne

Lausanne

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej