Przejdź do treści
Porównaj NAC vs Gent

NAC vs Gent Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj NAC vs Gent: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

NAC NAC Gospodarz
Gent Gent Gość
NAC
33.2
Z P P R R P P R P Z

Ostatnie 10 Meczów

Gent
46.6
R P P R R P R Z Z Z

Wygrane Kategorie

4

NAC

3

Remis

8

Gent

Radar Wydajności

NAC
Gent

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 3R, 5P

30%

3Z, 4R, 3P

Gole na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.9

19 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Różnica Bramek
-11

-11

+1

+1

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
M. Nassoh (2 goli)
M. Dean (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 4
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 4
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
53.8

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 62.3

53.6

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 49.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.91

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.11

0.82

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: +0.28

Skorygowana Siła
33.2

Atak: 27.7, Obrona: 38.1, Forma: 20.8

46.6

Atak: 38.0, Obrona: 69.1, Forma: 31.1

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

3
1

46-60'

1
2

61-75'

2
2

76-90+'

2
NAC
Gent
NAC

Rozkład Siły

33.2

Ogólny

Atak 27.7
Obrona 38.1
Forma 20.8
Stałość 61.3
Gent

Rozkład Siły

46.6

Ogólny

Atak 38.0
Obrona 69.1
Forma 31.1
Stałość 57.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

80.0 vs 59.5

Jakość Przeciwnika

62.3 vs 49.6

Bilans z Elitą

0% vs 0%
NAC logo NAC
Z
Heerenveen (67%)
P
Utrecht (75%)
P
Ajax (62%)
R
Fortuna (61%)
R
Sparta (44%)
P
Zwolle (59%)
P
Go Ahead (70%)
R
Feyenoord (67%)
Gent logo Gent
R
Anderlecht (35%)
P
Mechelen (34%)
P
Club Brugge (66%)
R
R. Union SG (69%)
R
Sint-Truiden (44%)
P
Anderlecht (52%)
R
Mechelen (40%)
Z
Dender (51%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Heerenveen D
2 - 0 Z
67%
Utrecht W
0 - 2 P
75%
Ajax D
0 - 2 P
62%
Fortuna W
1 - 1 R
61%
Sparta D
0 - 0 R
44%
Zwolle W
1 - 2 P
59%
Go Ahead W
0 - 6 P
70%
Feyenoord D
3 - 3 R
67%
Telstar W
0 - 3 P
69%
Volendam D
1 - 0 Z
49%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Anderlecht D
1 - 1 R
35%
Mechelen W
0 - 1 P
34%
Club Brugge D
0 - 2 P
66%
R. Union SG W
0 - 0 R
69%
Sint-Truiden D
0 - 0 R
44%
Anderlecht W
1 - 3 P
52%
Mechelen D
1 - 1 R
40%
Dender W
3 - 1 Z
51%
ZW D
2 - 0 Z
65%
Mechelen D
3 - 1 Z
40%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.8 vs 53.6), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Gent ma przewagę w ataku z 1.1 golami na mecz wobec 0.8 NAC, choć różnica nie jest nie do pokonania.

W obronie Gent jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.0 goli na mecz przy 3 czystych kontach, podczas gdy NAC traci 1.9 na mecz.

Gent nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.4 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Gent ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 13.4 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

NAC

NAC

VS
Gent

Gent

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej