Przejdź do treści
Porównaj Rukh Vynnyky vs Brann

Rukh Vynnyky vs Brann Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Rukh Vynnyky vs Brann: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Gospodarz
Brann Brann Gość
Rukh Vynnyky
27.3
R P P P R P P P P P

Ostatnie 10 Meczów

Brann
45.1
Z Z R P P Z P P P P

Wygrane Kategorie

1

Rukh Vynnyky

4

Remis

10

Brann

Radar Wydajności

Rukh Vynnyky
Brann

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
0%

0Z, 2R, 8P

30%

3Z, 1R, 6P

Gole na Mecz
0.3

3 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Stracone na Mecz
2.0

20 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Różnica Bramek
-17

-17

+5

+5

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Igor Neves (2 goli)
K. Ingason (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 1
1. Połowa: 10 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 6 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 4 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
65.3

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 74.5

42.3

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 55.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 8 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.46

Rzeczywiste: 0.3 | Różn: -0.16

2.14

Rzeczywiste: 1.9 | Różn: -0.24

Skorygowana Siła
27.3

Atak: 11.5, Obrona: 38.4, Forma: 0.0

45.1

Atak: 58.5, Obrona: 49.2, Forma: 27.7

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

1
1

16-30'

3

31-45'

5
1

46-60'

4

61-75'

2
1

76-90+'

4
Rukh Vynnyky
Brann
Rukh Vynnyky

Rozkład Siły

27.3

Ogólny

Atak 11.5
Obrona 38.4
Forma 0.0
Stałość 95.2
Brann

Rozkład Siły

45.1

Ogólny

Atak 58.5
Obrona 49.2
Forma 27.7
Stałość 46.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

98.0 vs 57.0

Jakość Przeciwnika

74.5 vs 55.6

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
R
Veres Rivne (62%)
P
Zorya (75%)
P
Karpaty Lviv (81%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
Kolos (78%)
P
Shakhtar D (83%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
P
Epitsentr (79%)
Brann logo Brann
Z
Fredrikstad (39%)
Z
Tromsø (68%)
R
Rosenborg (46%)
P
Viking (70%)
P
Sandefjord (50%)
Z
HamKam (55%)
P
Tromsø (63%)
P
Kristiansund (48%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Veres Rivne D
0 - 0 R
62%
Zorya D
1 - 2 P
75%
Karpaty Lviv D
0 - 3 P
81%
Kryvbas KR W
0 - 3 P
76%
Kolos D
1 - 1 R
78%
Shakhtar D W
0 - 3 P
83%
LNZ Cherkasy D
1 - 2 P
74%
Epitsentr W
0 - 2 P
79%
Metalist 1925 D
0 - 3 P
74%
Obolon W
0 - 1 P
63%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Fredrikstad D
3 - 1 Z
39%
Tromsø W
5 - 0 Z
68%
Rosenborg W
1 - 1 R
46%
Viking W
2 - 3 P
70%
Sandefjord D
0 - 1 P
50%
HamKam W
5 - 1 Z
55%
Tromsø D
1 - 2 P
63%
Kristiansund W
2 - 3 P
48%
Bologna W
0 - 1 P
61%
Bologna D
0 - 1 P
56%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Rukh Vynnyky mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 65.3) w porównaniu z Brann (SoS: 42.3). Oznacza to, że statystyki Rukh Vynnyky mają większą wagę.

Atak Brann jest na innym poziomie, ze średnią 1.9 goli na mecz, a K. Ingason prowadzi z 4 golami. Rukh Vynnyky strzela jedynie 0.3 na mecz.

Brann ma przewagę defensywną, tracąc 1.4 na mecz wobec 2.0 Rukh Vynnyky.

Rukh Vynnyky miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 8 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Brann wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (45.1 vs 27.3) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Brann

Brann

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej