Sari la conținut
Compară Rukh Vynnyky vs Brann

Rukh Vynnyky vs Brann Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Rukh Vynnyky vs Brann: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Echipa Gazdă
Brann Brann Echipa Oaspete
Rukh Vynnyky
27.3
E Î Î Î E Î Î Î Î Î

Ultimele 10 Meciuri

Brann
45.1
V V E Î Î V Î Î Î Î

Categorii Câștigate

1

Rukh Vynnyky

4

Egal

10

Brann

Radar de Performanță

Rukh Vynnyky
Brann

Comparație Statistică

Procent Victorii
0%

0V, 2E, 8Î

30%

3V, 1E, 6Î

Goluri pe Meci
0.3

3 / 10 meciuri

1.9

19 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
2.0

20 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Golaveraj
-17

-17

+5

+5

Poartă Neînvinsă
10%

1 / 10 meciuri

10%

1 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
60%

6 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
30%

3 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
Igor Neves (2 goluri)
K. Ingason (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 2 / Repriza 2: 1
Repriza 1: 10 / Repriza 2: 9
Victorii Acasă
0%

0V / 6 meciuri

25%

1V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
0%

0V / 4 meciuri

33%

2V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
65.3

Dificultatea Ligii: 98.0, Calitatea Adversarului: 74.5

42.3

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 55.6

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 8 meciuri

0%

0V / 1 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.46

Real: 0.3 | Dif: -0.16

2.14

Real: 1.9 | Dif: -0.24

Rating Ajustat
27.3

Atac: 11.5, Apărare: 38.4, Formă: 0.0

45.1

Atac: 58.5, Apărare: 49.2, Formă: 27.7

Analiza Momentului Golurilor

0-15'

1
1

16-30'

3

31-45'

5
1

46-60'

4

61-75'

2
1

76-90+'

4
Rukh Vynnyky
Brann
Rukh Vynnyky

Detalii Putere

27.3

Total

Atac 11.5
Apărare 38.4
Formă 0.0
Consistență 95.2
Brann

Detalii Putere

45.1

Total

Atac 58.5
Apărare 49.2
Formă 27.7
Consistență 46.0

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

98.0 vs 57.0

Calitatea Adversarului

74.5 vs 55.6

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
E
Veres Rivne (62%)
Î
Zorya (75%)
Î
Karpaty Lviv (81%)
Î
Kryvbas KR (76%)
E
Kolos (78%)
Î
Shakhtar D (83%)
Î
LNZ Cherkasy (74%)
Î
Epitsentr (79%)
Brann logo Brann
V
Fredrikstad (39%)
V
Tromsø (68%)
E
Rosenborg (46%)
Î
Viking (70%)
Î
Sandefjord (50%)
V
HamKam (55%)
Î
Tromsø (63%)
Î
Kristiansund (48%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Veres Rivne A
0 - 0 E
62%
Zorya A
1 - 2 Î
75%
Karpaty Lviv A
0 - 3 Î
81%
Kryvbas KR D
0 - 3 Î
76%
Kolos A
1 - 1 E
78%
Shakhtar D D
0 - 3 Î
83%
LNZ Cherkasy A
1 - 2 Î
74%
Epitsentr D
0 - 2 Î
79%
Metalist 1925 A
0 - 3 Î
74%
Obolon D
0 - 1 Î
63%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Fredrikstad A
3 - 1 V
39%
Tromsø D
5 - 0 V
68%
Rosenborg D
1 - 1 E
46%
Viking D
2 - 3 Î
70%
Sandefjord A
0 - 1 Î
50%
HamKam D
5 - 1 V
55%
Tromsø A
1 - 2 Î
63%
Kristiansund D
2 - 3 Î
48%
Bologna D
0 - 1 Î
61%
Bologna A
0 - 1 Î
56%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Rukh Vynnyky a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 65.3) comparativ cu Brann (SoS: 42.3). Aceasta înseamnă că statisticile Rukh Vynnyky au o greutate mai mare.

Atacul Brann este la alt nivel, cu o medie de 1.9 goluri pe meci și K. Ingason în frunte cu 4 goluri. Rukh Vynnyky marchează doar 0.3 pe meci.

Brann are avantajul defensiv, primind 1.4 pe meci față de 2.0 ale Rukh Vynnyky.

Rukh Vynnyky a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 8 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.8 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Brann apare ca favorit. Cu un rating de putere superior (45.1 vs 27.3), ar trebui să controleze jocul.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Brann

Brann

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe