Przejdź do treści
Porównaj Sint-Truiden vs Karviná

Sint-Truiden vs Karviná Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Sint-Truiden vs Karviná: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Sint-Truiden Sint-Truiden Gospodarz
Karviná Karviná Gość
Sint-Truiden
43.1
P Z Z Z R P P P P Z

Ostatnie 10 Meczów

Karviná
40.4
Z P P Z Z P R P P P

Wygrane Kategorie

7

Sint-Truiden

3

Remis

5

Karviná

Radar Wydajności

Sint-Truiden
Karviná

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 1R, 5P

30%

3Z, 1R, 6P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.7

17 / 10 meczów

Różnica Bramek
0

0

-5

-5

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

0%

0 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
R. Ito (3 goli)
Kahuan Vinícius (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 5
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
45.2

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 61.2

55.3

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 53.5

Bilans z Elitą
0%

0Z / 4 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.22

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.02

1.36

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.16

Skorygowana Siła
43.1

Atak: 38.1, Obrona: 57.1, Forma: 38.1

40.4

Atak: 42.1, Obrona: 45.6, Forma: 31.6

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

2
2

16-30'

1
1

31-45'

3
1

46-60'

1
3

61-75'

2
5

76-90+'

3
Sint-Truiden
Karviná
Sint-Truiden

Rozkład Siły

43.1

Ogólny

Atak 38.1
Obrona 57.1
Forma 38.1
Stałość 39.7
Karviná

Rozkład Siły

40.4

Ogólny

Atak 42.1
Obrona 45.6
Forma 31.6
Stałość 46.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

59.5 vs 58.0

Jakość Przeciwnika

61.2 vs 53.5

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
P
Club Brugge (71%)
Z
R. Union SG (64%)
Z
Mechelen (34%)
Z
Anderlecht (35%)
R
Gent (51%)
P
Club Brugge (78%)
P
R. Union SG (80%)
P
R. Union SG (75%)
Karviná logo Karviná
Z
Pardubice (62%)
P
Pardubice (57%)
P
Ml. Boleslav (61%)
Z
Dukla (51%)
Z
Liberec (43%)
P
Sparta Prague (59%)
R
Olomouc (51%)
P
Pardubice (57%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Club Brugge W
0 - 2 P
71%
R. Union SG D
2 - 1 Z
64%
Mechelen W
4 - 1 Z
34%
Anderlecht D
2 - 0 Z
35%
Gent W
0 - 0 R
51%
Club Brugge D
1 - 2 P
78%
R. Union SG W
0 - 1 P
80%
R. Union SG D
1 - 3 P
75%
Genk W
0 - 1 P
66%
Cercle Brugge D
2 - 1 Z
58%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Pardubice W
3 - 1 Z
62%
Pardubice D
1 - 2 P
57%
Ml. Boleslav D
0 - 3 P
61%
Dukla W
2 - 1 Z
51%
Liberec D
3 - 1 Z
43%
Sparta Prague W
0 - 2 P
59%
Olomouc W
2 - 2 R
51%
Pardubice D
1 - 2 P
57%
Slovácko D
0 - 2 P
45%
Jablonec W
0 - 1 P
49%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Karviná mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 55.3) w porównaniu z Sint-Truiden (SoS: 45.2). Oznacza to, że statystyki Karviná mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Sint-Truiden na średnio 1.2 i Karviná na 1.2 goli na mecz.

Sint-Truiden ma przewagę defensywną, tracąc 1.2 na mecz wobec 1.7 Karviná.

Sint-Truiden miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 4 meczów.

Karviná nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.6 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Karviná

Karviná

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej