Sari la conținut
Compară Heidenheim vs Jagiellonia

Heidenheim vs Jagiellonia Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Heidenheim vs Jagiellonia: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Heidenheim Heidenheim Echipa Gazdă
Jagiellonia Jagiellonia Echipa Oaspete
Heidenheim
48.6
V E V Î V E E Î Î Î

Ultimele 10 Meciuri

Jagiellonia
45.0
V Î V E E Î V Î Î E

Categorii Câștigate

7

Heidenheim

4

Egal

4

Jagiellonia

Radar de Performanță

Heidenheim
Jagiellonia

Comparație Statistică

Procent Victorii
30%

3V, 3E, 4Î

30%

3V, 3E, 4Î

Goluri pe Meci
1.9

19 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.9

19 / 10 meciuri

1.5

15 / 10 meciuri

Golaveraj
0

0

-1

-1

Poartă Neînvinsă
10%

1 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
70%

7 / 10 meciuri

80%

8 / 10 meciuri

Ambele Marchează
70%

7 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Golgeter
B. Zivzivadze (5 goluri)
A. Pululu (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 8 / Repriza 2: 11
Repriza 1: 10 / Repriza 2: 4
Victorii Acasă
50%

2V / 4 meciuri

29%

2V / 7 meciuri

Victorii în Deplasare
17%

1V / 6 meciuri

33%

1V / 3 meciuri

Dificultatea Calendarului
59.3

Dificultatea Ligii: 91.0, Calitatea Adversarului: 65.4

54.4

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 52.7

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 2 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
2.61

Real: 1.9 | Dif: -0.71

1.23

Real: 1.4 | Dif: +0.17

Rating Ajustat
48.6

Atac: 69.2, Apărare: 40.1, Formă: 32.8

45.0

Atac: 48.7, Apărare: 52.2, Formă: 31.3

Analiza Momentului Golurilor

3

0-15'

4
3

16-30'

3
2

31-45'

3
2

46-60'

4

61-75'

1
5

76-90+'

3
Heidenheim
Jagiellonia
Heidenheim

Detalii Putere

48.6

Total

Atac 69.2
Apărare 40.1
Formă 32.8
Consistență 53.2
Jagiellonia

Detalii Putere

45.0

Total

Atac 48.7
Apărare 52.2
Formă 31.3
Consistență 53.2

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

91.0 vs 57.0

Calitatea Adversarului

65.4 vs 52.7

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Heidenheim logo Heidenheim
V
Köln (62%)
E
Bayern Munich (86%)
V
St. Pauli (50%)
Î
Freiburg (72%)
V
Union Berlin (52%)
E
M'gladbach (68%)
E
Leverkusen (65%)
Î
Frankfurt (67%)
Jagiellonia logo Jagiellonia
V
Pogoń (49%)
Î
Górnik (53%)
V
Arka (49%)
E
Kielce (48%)
E
Lech (64%)
Î
Wisła Płock (42%)
V
GKS Katowice (59%)
Î
Piast (53%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Köln D
3 - 1 V
62%
Bayern Munich D
3 - 3 E
86%
St. Pauli A
2 - 0 V
50%
Freiburg D
1 - 2 Î
72%
Union Berlin A
3 - 1 V
52%
M'gladbach D
2 - 2 E
68%
Leverkusen A
3 - 3 E
65%
Frankfurt D
0 - 1 Î
67%
Hoffenheim A
2 - 4 Î
65%
Bremen D
0 - 2 Î
67%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Pogoń A
3 - 2 V
49%
Górnik A
1 - 2 Î
53%
Arka D
3 - 0 V
49%
Kielce D
1 - 1 E
48%
Lech A
0 - 0 E
64%
Wisła Płock A
1 - 2 Î
42%
GKS Katowice A
2 - 1 V
59%
Piast A
1 - 2 Î
53%
Lechia D
0 - 3 Î
51%
Legia A
2 - 2 E
59%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 59.3 vs 54.4), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Heidenheim are avantajul ofensiv cu 1.9 goluri pe meci față de 1.4 ale Jagiellonia.

Jagiellonia are avantajul defensiv, primind 1.5 pe meci față de 1.9 ale Heidenheim.

Jagiellonia nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.3 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Heidenheim

Heidenheim

VS
Jagiellonia

Jagiellonia

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe