Sari la conținut
Compară Motor vs Górnik

Motor vs Górnik Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Motor vs Górnik: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Motor Motor Echipa Gazdă
Górnik Górnik Echipa Oaspete
Motor
52.1
V Î Î Î E E V V E V

Ultimele 10 Meciuri

Górnik
50.0
Î V V E V E V E Î Î

Categorii Câștigate

6

Motor

6

Egal

3

Górnik

Radar de Performanță

Motor
Górnik

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 3E, 3Î

40%

4V, 3E, 3Î

Goluri pe Meci
1.3

13 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.9

9 / 10 meciuri

0.9

9 / 10 meciuri

Golaveraj
+4

+4

+2

+2

Poartă Neînvinsă
40%

4 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
30%

3 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
40%

4 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Golgeter
K. Czubak (5 goluri)
R. Janicki (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 8 / Repriza 2: 5
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
54.7

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 53.2

54.8

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 53.4

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.37

Real: 1.3 | Dif: -0.07

1.14

Real: 1.1 | Dif: -0.04

Rating Ajustat
52.1

Atac: 45.4, Apărare: 73.3, Formă: 41.9

50.0

Atac: 38.4, Apărare: 73.4, Formă: 41.9

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

1
4

16-30'

1
3

31-45'

2
2

46-60'

1

61-75'

2
2

76-90+'

5
Motor
Górnik
Motor

Detalii Putere

52.1

Total

Atac 45.4
Apărare 73.3
Formă 41.9
Consistență 50.5
Górnik

Detalii Putere

50.0

Total

Atac 38.4
Apărare 73.4
Formă 41.9
Consistență 50.5

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

57.0 vs 57.0

Calitatea Adversarului

53.2 vs 53.4

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Motor logo Motor
V
Wisła Płock (47%)
Î
Lech (64%)
Î
Widzew (59%)
Î
GKS Katowice (64%)
E
Raków (54%)
E
Radomiak (58%)
V
Zagłębie (49%)
V
Nieciecza (41%)
Górnik logo Górnik
Î
Zagłębie (49%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Kielce (43%)
E
Legia (64%)
V
Cracovia (40%)
E
Widzew (59%)
V
Raków (54%)
E
Motor (59%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Wisła Płock D
4 - 0 V
47%
Lech A
0 - 1 Î
64%
Widzew D
0 - 2 Î
59%
GKS Katowice D
2 - 3 Î
64%
Raków A
1 - 1 E
54%
Radomiak D
1 - 1 E
58%
Zagłębie A
1 - 0 V
49%
Nieciecza D
2 - 1 V
41%
Górnik A
0 - 0 E
53%
Kielce A
2 - 0 V
43%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Zagłębie A
0 - 2 Î
49%
Jagiellonia D
2 - 1 V
53%
Kielce A
1 - 0 V
43%
Legia D
1 - 1 E
64%
Cracovia A
3 - 0 V
40%
Widzew D
0 - 0 E
59%
Raków A
3 - 1 V
54%
Motor D
0 - 0 E
59%
GKS Katowice D
1 - 3 Î
64%
Pogoń A
0 - 1 Î
49%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 54.7 vs 54.8), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Motor la 1.3 și Górnik la 1.1 goluri pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Motor primind 0.9 și Górnik primind 0.9 pe meci.

Motor nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Górnik nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.1 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Acesta este un adevărat ban cu cap sau pajură. Ambele echipe sunt remarcabil de echilibrate în toate metricile.

Cele două echipe au remizat 0-0 în Polish Ekstraklasa (2026-03-08). Cu meciul anterior terminat la egalitate, nicio echipă nu are avantaj psihologic.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Motor

Motor

VS
Górnik

Górnik

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe