İçeriğe atla
Karşılaştır Motor vs Górnik

Motor vs Górnik Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Motor ve Górnik karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Motor Motor Ev Sahibi
Górnik Górnik Deplasman
Motor
52.1
G M M M B B G G B G

Son 10 Maç

Górnik
50.0
M G G B G B G B M M

Kazanılan Kategoriler

6

Motor

6

Berabere

3

Górnik

Performans Radarı

Motor
Górnik

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
40%

4G, 3B, 3M

40%

4G, 3B, 3M

Maç Başına Atılan Gol
1.3

13 / 10 maç

1.1

11 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
0.9

9 / 10 maç

0.9

9 / 10 maç

Gol Averajı
+4

+4

+2

+2

Gol Yemeden Bitirme
40%

4 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
30%

3 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
40%

4 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
K. Czubak (5 gol)
R. Janicki (2 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 8 / İkinci Yarı: 5
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 7
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

60%

3G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
54.7

Lig Zorluğu: 57.0, Rakip Kalitesi: 53.2

54.8

Lig Zorluğu: 57.0, Rakip Kalitesi: 53.4

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
1.37

Gerçek: 1.3 | Fark: -0.07

1.14

Gerçek: 1.1 | Fark: -0.04

Düzeltilmiş Güç Puanı
52.1

Hücum: 45.4, Savunma: 73.3, Form: 41.9

50.0

Hücum: 38.4, Savunma: 73.4, Form: 41.9

Gol Zamanlaması Analizi

1

0-15'

1
4

16-30'

1
3

31-45'

2
2

46-60'

1

61-75'

2
2

76-90+'

5
Motor
Górnik
Motor

Güç Puanı Dağılımı

52.1

Genel

Hücum 45.4
Savunma 73.3
Form 41.9
Tutarlılık 50.5
Górnik

Güç Puanı Dağılımı

50.0

Genel

Hücum 38.4
Savunma 73.4
Form 41.9
Tutarlılık 50.5

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

57.0 vs 57.0

Rakip Kalitesi

53.2 vs 53.4

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Motor logo Motor
G
Wisła Płock (47%)
M
Lech (64%)
M
Widzew (59%)
M
GKS Katowice (64%)
B
Raków (54%)
B
Radomiak (58%)
G
Zagłębie (49%)
G
Nieciecza (41%)
Górnik logo Górnik
M
Zagłębie (49%)
G
Jagiellonia (53%)
G
Kielce (43%)
B
Legia (64%)
G
Cracovia (40%)
B
Widzew (59%)
G
Raków (54%)
B
Motor (59%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Wisła Płock D
4 - 0 G
47%
Lech E
0 - 1 M
64%
Widzew D
0 - 2 M
59%
GKS Katowice D
2 - 3 M
64%
Raków E
1 - 1 B
54%
Radomiak D
1 - 1 B
58%
Zagłębie E
1 - 0 G
49%
Nieciecza D
2 - 1 G
41%
Górnik E
0 - 0 B
53%
Kielce E
2 - 0 G
43%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Zagłębie E
0 - 2 M
49%
Jagiellonia D
2 - 1 G
53%
Kielce E
1 - 0 G
43%
Legia D
1 - 1 B
64%
Cracovia E
3 - 0 G
40%
Widzew D
0 - 0 B
59%
Raków E
3 - 1 G
54%
Motor D
0 - 0 B
59%
GKS Katowice D
1 - 3 M
64%
Pogoń E
0 - 1 M
49%

Yapay Zeka Analizi

Bu, birbirine denk iki takım arasında büyüleyici bir eşleşme. Ham rakamlar bir hikaye anlatıyor, ancak rakip kalitesi analizi çok önemli bir bağlam ekliyor.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 54.7 vs 54.8), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Motor ortalama 1.3, Górnik ortalama 1.1 gol atıyor.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Motor maç başına 0.9, Górnik maç başına 0.9 gol yiyor.

Motor, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Górnik, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.1 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Bu gerçek bir yazı-tura. Her iki takım da tüm metriklerde dikkat çekici şekilde birbirine denk ve sonuç muhtemelen günün formuna, taktiksel ayarlamalara ve belki de bireysel bir parlaklık anına bağlı olacak.

Bu iki takım Polish Ekstraklasa'de (2026-03-08) 0-0 berabere kaldı. Bu beraberlik, takımların birbirine ne kadar yakın olduğunu gösteriyor ve bir sonraki karşılaşmada da benzer çekişmeli bir maç beklenebilir. Önceki maç beraberlikle sonuçlandığı için hiçbir taraf psikolojik üstünlük taşımıyor. Her iki takım da kazanma şanslarının gerçek olduğunu hissedecek.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Motor

Motor

VS
Górnik

Górnik

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi