Sari la conținut
Compară Zorya vs NAC

Zorya vs NAC Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Zorya vs NAC: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Zorya Zorya Echipa Gazdă
NAC NAC Echipa Oaspete
Zorya
64.3
V E V V Î Î V E E V

Ultimele 10 Meciuri

NAC
33.2
V Î Î E E Î Î E Î V

Categorii Câștigate

13

Zorya

2

Egal

0

NAC

Radar de Performanță

Zorya
NAC

Comparație Statistică

Procent Victorii
50%

5V, 3E, 2Î

20%

2V, 3E, 5Î

Goluri pe Meci
1.8

18 / 10 meciuri

0.8

8 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.9

19 / 10 meciuri

Golaveraj
+6

+6

-11

-11

Poartă Neînvinsă
30%

3 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
60%

6 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
70%

7 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Golgeter
P. Budkivskyi (5 goluri)
M. Nassoh (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 12
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 4
Victorii Acasă
60%

3V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
67.3

Dificultatea Ligii: 98.0, Calitatea Adversarului: 66.0

53.8

Dificultatea Ligii: 80.0, Calitatea Adversarului: 62.3

Contra Echipelor de Top
20%

1V / 5 meciuri

0%

0V / 2 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
2.1

Real: 1.8 | Dif: -0.3

0.91

Real: 0.8 | Dif: -0.11

Rating Ajustat
64.3

Atac: 70.4, Apărare: 70.4, Formă: 58.7

33.2

Atac: 27.7, Apărare: 38.1, Formă: 20.8

Analiza Momentului Golurilor

4

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

2
7

46-60'

1
2

61-75'

2
3

76-90+'

2
Zorya
NAC
Zorya

Detalii Putere

64.3

Total

Atac 70.4
Apărare 70.4
Formă 58.7
Consistență 53.2
NAC

Detalii Putere

33.2

Total

Atac 27.7
Apărare 38.1
Formă 20.8
Consistență 61.3

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

98.0 vs 80.0

Calitatea Adversarului

66.0 vs 62.3

Contra Echipelor de Top

20% vs 0%
Zorya logo Zorya
V
Oleksandria (49%)
E
Metalist 1925 (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
V
Veres Rivne (62%)
Î
Shakhtar D (78%)
Î
Dynamo Kyiv (83%)
V
Epitsentr (74%)
E
Obolon (63%)
NAC logo NAC
V
Heerenveen (67%)
Î
Utrecht (75%)
Î
Ajax (62%)
E
Fortuna (61%)
E
Sparta (44%)
Î
Zwolle (59%)
Î
Go Ahead (70%)
E
Feyenoord (67%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Oleksandria D
2 - 1 V
49%
Metalist 1925 A
1 - 1 E
74%
Rukh Vynnyky D
2 - 1 V
49%
Veres Rivne A
2 - 0 V
62%
Shakhtar D A
1 - 2 Î
78%
Dynamo Kyiv D
1 - 3 Î
83%
Epitsentr A
1 - 0 V
74%
Obolon D
3 - 3 E
63%
Kolos D
1 - 1 E
83%
SK Poltava A
4 - 0 V
45%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Heerenveen A
2 - 0 V
67%
Utrecht D
0 - 2 Î
75%
Ajax A
0 - 2 Î
62%
Fortuna D
1 - 1 E
61%
Sparta A
0 - 0 E
44%
Zwolle D
1 - 2 Î
59%
Go Ahead D
0 - 6 Î
70%
Feyenoord A
3 - 3 E
67%
Telstar D
0 - 3 Î
69%
Volendam A
1 - 0 V
49%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Zorya a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 67.3) comparativ cu NAC (SoS: 53.8). Aceasta înseamnă că statisticile Zorya au o greutate mai mare.

Atacul Zorya este la alt nivel, cu o medie de 1.8 goluri pe meci și P. Budkivskyi în frunte cu 5 goluri. NAC marchează doar 0.8 pe meci.

Zorya are avantajul defensiv, primind 1.2 pe meci față de 1.9 ale NAC.

Zorya a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 5 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.8 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Pe baza analizei noastre complete, Zorya este favoritul clar. Superioritatea în atac (70.4), apărare (70.4) și formă (58.7) nu lasă loc de îndoială. NAC are nevoie de o prestație excepțională.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Zorya

Zorya

VS
NAC

NAC

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe