Прескочи на садржај
Упореди Genk vs Mechelen

Genk vs Mechelen Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Genk i Mechelen: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Genk Genk Domaćin
Mechelen Mechelen Gost
Genk
50.6
P I N N P N P N I P

Poslednjih 10 Utakmica

Mechelen
26.6
I P I I I I N I P I

Osvojene Kategorije

10

Genk

4

Nerešeno

1

Mechelen

Radar Učinka

Genk
Mechelen

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 4N, 2I

20%

2P, 1N, 7I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

2.4

24 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

-16

-16

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Bibout (4 golova)
B. Boersma (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 10
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 4
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
56.0

Težina Lige: 60.6, Kvalitet Protivnika: 52.9

44.7

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 59.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.53

Stvarno: 1.6 | Razl: +0.07

0.83

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.03

Korigovana Snaga
50.6

Napad: 56.5, Odbrana: 49.5, Forma: 42.4

26.6

Napad: 25.3, Odbrana: 18.9, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
1

16-30'

2
1

31-45'

4

46-60'

2
5

61-75'

1
3

76-90+'

2
Genk
Mechelen
Genk

Analiza Snage

50.6

Ukupno

Napad 56.5
Odbrana 49.5
Forma 42.4
Doslednost 56.8
Mechelen

Analiza Snage

26.6

Ukupno

Napad 25.3
Odbrana 18.9
Forma 18.9
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

60.6 vs 59.5

Kvalitet Protivnika

52.9 vs 59.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Genk logo Genk
P
Westerlo (45%)
I
Charleroi (51%)
N
Standard (55%)
N
Charleroi (46%)
P
Westerlo (50%)
N
OHL (47%)
P
Antwerp (57%)
N
La Louvière (54%)
Mechelen logo Mechelen
I
R. Union SG (69%)
P
Gent (46%)
I
Sint-Truiden (44%)
I
Club Brugge (71%)
I
Anderlecht (35%)
I
R. Union SG (75%)
N
Gent (63%)
I
Club Brugge (83%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Westerlo D
3 - 0 P
45%
Charleroi G
0 - 2 I
51%
Standard D
1 - 1 N
55%
Charleroi D
1 - 1 N
46%
Westerlo G
2 - 1 P
50%
OHL D
0 - 0 N
47%
Antwerp G
2 - 1 P
57%
La Louvière G
5 - 5 N
54%
Freiburg G
1 - 5 I
69%
Sint-Truiden D
1 - 0 P
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
R. Union SG G
0 - 3 I
69%
Gent D
1 - 0 P
46%
Sint-Truiden D
1 - 4 I
44%
Club Brugge G
1 - 6 I
71%
Anderlecht D
1 - 2 I
35%
R. Union SG D
0 - 1 I
75%
Gent G
1 - 1 N
63%
Club Brugge G
1 - 4 I
83%
Anderlecht D
1 - 0 P
47%
Gent G
1 - 3 I
63%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Genk се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 56.0) у поређењу са Mechelen (SoS: 44.7). То значи да статистика Genk има већу тежину.

Genk има нападачку предност са 1.6 голова по мечу наспрам 0.8 Mechelen.

Genk има одбрамбену предност, примајући 1.6 по мечу наспрам 2.4 Mechelen.

Genk се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Mechelen се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.2 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Genk се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (50.6 vs 26.6), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Genk

Genk

VS
Mechelen

Mechelen

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више