Прескочи на садржај
Упореди GC Zürich vs Sion

GC Zürich vs Sion Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite GC Zürich i Sion: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

GC Zürich GC Zürich Domaćin
Sion Sion Gost
GC Zürich
27.9
P I I I P I I I I I

Poslednjih 10 Utakmica

Sion
66.2
P P P P P N P N I N

Osvojene Kategorije

3

GC Zürich

3

Nerešeno

9

Sion

Radar Učinka

GC Zürich
Sion

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 0N, 8I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.6

26 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Gol Razlika
-16

-16

+14

+14

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
D. Abels (3 golova)
W. Boteli (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 12
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
50.4

Težina Lige: 49.0, Kvalitet Protivnika: 51.3

48.5

Težina Lige: 48.0, Kvalitet Protivnika: 48.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.0

Stvarno: 1.0 | Razl: 0.0

1.92

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.02

Korigovana Snaga
27.9

Napad: 33.5, Odbrana: 13.4, Forma: 20.1

66.2

Napad: 62.4, Odbrana: 82.1, Forma: 59.1

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
2

16-30'

4
2

31-45'

1
1

46-60'

2
3

61-75'

7
1

76-90+'

3
GC Zürich
Sion
GC Zürich

Analiza Snage

27.9

Ukupno

Napad 33.5
Odbrana 13.4
Forma 20.1
Doslednost 56.8
Sion

Analiza Snage

66.2

Ukupno

Napad 62.4
Odbrana 82.1
Forma 59.1
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

49.0 vs 48.0

Kvalitet Protivnika

51.3 vs 48.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
GC Zürich logo GC Zürich
P
Winterthur (42%)
I
Zürich (42%)
I
Servette (65%)
I
Luzern (56%)
P
Winterthur (42%)
I
Sion (62%)
I
Servette (66%)
I
Thun (49%)
Sion logo Sion
P
Thun (48%)
P
St.Gallen (64%)
P
Basel (55%)
P
Lausanne (38%)
P
GC Zürich (32%)
N
St.Gallen (55%)
P
Zürich (38%)
N
Winterthur (38%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Winterthur D
3 - 2 P
42%
Zürich G
1 - 2 I
42%
Servette D
0 - 2 I
65%
Luzern D
1 - 2 I
56%
Winterthur G
2 - 0 P
42%
Sion D
0 - 4 I
62%
Servette G
0 - 5 I
66%
Thun G
1 - 5 I
49%
Lausanne D
2 - 3 I
38%
Basel G
0 - 1 I
51%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Thun D
2 - 0 P
48%
St.Gallen G
3 - 0 P
64%
Basel G
2 - 0 P
55%
Lausanne D
3 - 0 P
38%
GC Zürich G
4 - 0 P
32%
St.Gallen D
1 - 1 N
55%
Zürich G
2 - 1 P
38%
Winterthur D
1 - 1 N
38%
Lugano G
1 - 2 I
55%
Servette G
0 - 0 N
66%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 50.4 vs 48.5), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Sion има нападачку предност са 1.9 голова по мечу наспрам 1.0 GC Zürich.

У одбрани Sion је далеко супериорнији, примајући само 0.5 голова по мечу уз 6 чистих мрежа, док GC Zürich прима 2.6 по мечу.

GC Zürich се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Sion се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Sion је јак тим у гостима са 67% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

На основу наше свеобухватне анализе, Sion је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (62.4), одбрани (82.1) и форми (59.1) не оставља простор за сумњу. GC Zürich мора да пружи изузетну партију.

У недавном мечу Brack Super League (2026-04-06), Sion је победио 0-4 против GC Zürich. Sion је остварио овај резултат у гостима — победа код GC Zürich показује прави квалитет. Резултат 0-4 био је убедљив — Sion је потпуно доминирао над GC Zürich. GC Zürich ће желети реванш за овај пораз. Sion ће имати психолошку предност од ове победе.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

GC Zürich

GC Zürich

VS
Sion

Sion

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више