Прескочи на садржај
Упореди Heidenheim vs Bayern Munich

Heidenheim vs Bayern Munich Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Heidenheim i Bayern Munich: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Heidenheim Heidenheim Domaćin
Bayern Munich Bayern Munich Gost
Heidenheim
48.6
P N P I P N N I I I

Poslednjih 10 Utakmica

Bayern Munich
78.0
P N N I P P P P P P

Osvojene Kategorije

0

Heidenheim

4

Nerešeno

11

Bayern Munich

Radar Učinka

Heidenheim
Bayern Munich

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 3N, 4I

70%

7P, 2N, 1I

Golova po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

3.0

30 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

+12

+12

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
B. Zivzivadze (5 golova)
H. Kane (7 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 8 / 2. Poluvreme: 11
1. Poluvreme: 11 / 2. Poluvreme: 19
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

83%

5P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
59.3

Težina Lige: 91.0, Kvalitet Protivnika: 65.4

74.0

Težina Lige: 88.8, Kvalitet Protivnika: 67.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.61

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.71

3.73

Stvarno: 3.0 | Razl: -0.73

Korigovana Snaga
48.6

Napad: 69.2, Odbrana: 40.1, Forma: 32.8

78.0

Napad: 100, Odbrana: 49.6, Forma: 86.8

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

2
3

16-30'

2
2

31-45'

7
2

46-60'

7
4

61-75'

4
5

76-90+'

8
Heidenheim
Bayern Munich
Heidenheim

Analiza Snage

48.6

Ukupno

Napad 69.2
Odbrana 40.1
Forma 32.8
Doslednost 53.2
Bayern Munich

Analiza Snage

78.0

Ukupno

Napad 100
Odbrana 49.6
Forma 86.8
Doslednost 63.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 88.8

Kvalitet Protivnika

65.4 vs 67.1

Protiv Elitnih

0% vs 60%
Heidenheim logo Heidenheim
P
Köln (62%)
N
Bayern Munich (86%)
P
St. Pauli (50%)
I
Freiburg (72%)
P
Union Berlin (52%)
N
M'gladbach (68%)
N
Leverkusen (65%)
I
Frankfurt (67%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
P
Wolfsburg (55%)
N
Paris SG (83%)
N
Heidenheim (62%)
I
Paris SG (88%)
P
Mainz 05 (70%)
P
Leverkusen (51%)
P
Stuttgart (70%)
P
Real Madrid (66%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Köln G
3 - 1 P
62%
Bayern Munich G
3 - 3 N
86%
St. Pauli D
2 - 0 P
50%
Freiburg G
1 - 2 I
72%
Union Berlin D
3 - 1 P
52%
M'gladbach G
2 - 2 N
68%
Leverkusen D
3 - 3 N
65%
Frankfurt G
0 - 1 I
67%
Hoffenheim D
2 - 4 I
65%
Bremen G
0 - 2 I
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Wolfsburg G
1 - 0 P
55%
Paris SG D
1 - 1 N
83%
Heidenheim D
3 - 3 N
62%
Paris SG G
4 - 5 I
88%
Mainz 05 G
4 - 3 P
70%
Leverkusen G
2 - 0 P
51%
Stuttgart D
4 - 2 P
70%
Real Madrid D
4 - 3 P
66%
St. Pauli G
5 - 0 P
55%
Real Madrid G
2 - 1 P
71%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Bayern Munich се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 74.0) у поређењу са Heidenheim (SoS: 59.3). То значи да статистика Bayern Munich има већу тежину.

Напад Bayern Munich је на другом нивоу, са просеком од 3.0 голова по мечу и H. Kane на челу са 7 голова. Heidenheim постиже само 1.9 по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Heidenheim који прима 1.9 и Bayern Munich који прима 1.8 по мечу.

Bayern Munich је доказао своју вредност против елитних противника, победивши у 3 од 5 мечева.

Bayern Munich је јак тим у гостима са 83% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 4.3 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Bayern Munich се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (78.0 vs 48.6), треба да контролише утакмицу.

Тимови су одиграли 3-3 нерешено у German Bundesliga (2026-05-02). Претходни меч је завршен нерешено, тако да ниједан тим нема психолошку предност.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Heidenheim

Heidenheim

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више