Прескочи на садржај
Упореди Başakşehir vs Jablonec

Başakşehir vs Jablonec Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Başakşehir i Jablonec: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Başakşehir Başakşehir Domaćin
Jablonec Jablonec Gost
Başakşehir
57.0
P I P N P N N I P P

Poslednjih 10 Utakmica

Jablonec
40.7
N I I I P P I I I P

Osvojene Kategorije

9

Başakşehir

3

Nerešeno

3

Jablonec

Radar Učinka

Başakşehir
Jablonec

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 3N, 2I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
+8

+8

-4

-4

Čista Mreža
60%

6 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
E. Shomurodov (5 golova)
S. Nebyla (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
83%

5P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
49.4

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 58.9

53.6

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 50.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.91

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.31

1.17

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.03

Korigovana Snaga
57.0

Napad: 53.0, Odbrana: 72.9, Forma: 49.7

40.7

Napad: 41.4, Odbrana: 48.3, Forma: 31.1

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

1
1

16-30'

2
4

31-45'

2
1

46-60'

3
2

61-75'

1
4

76-90+'

3
Başakşehir
Jablonec
Başakşehir

Analiza Snage

57.0

Ukupno

Napad 53.0
Odbrana 72.9
Forma 49.7
Doslednost 53.2
Jablonec

Analiza Snage

40.7

Ukupno

Napad 41.4
Odbrana 48.3
Forma 31.1
Doslednost 46.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 58.0

Kvalitet Protivnika

58.9 vs 50.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Başakşehir logo Başakşehir
P
Samsunspor (62%)
I
Fenerbahçe (73%)
P
Kasımpaşa (52%)
N
Trabzonspor (74%)
P
Gençlerbirliği (45%)
N
Kocaelispor (51%)
N
Antalyaspor (43%)
I
Galatasaray (69%)
Jablonec logo Jablonec
N
Hradec Kr. (59%)
I
Sparta Prague (59%)
I
Liberec (43%)
I
Sparta Prague (59%)
P
Ostrava (34%)
P
Zlín (46%)
I
Dukla (51%)
I
Olomouc (46%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Samsunspor D
3 - 0 P
62%
Fenerbahçe G
1 - 3 I
73%
Kasımpaşa D
4 - 0 P
52%
Trabzonspor G
1 - 1 N
74%
Gençlerbirliği D
3 - 0 P
45%
Kocaelispor G
0 - 0 N
51%
Antalyaspor D
0 - 0 N
43%
Galatasaray G
0 - 3 I
69%
Göztepe D
2 - 1 P
59%
Konyaspor D
2 - 0 P
61%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Hradec Kr. D
1 - 1 N
59%
Sparta Prague G
0 - 2 I
59%
Liberec D
1 - 2 I
43%
Sparta Prague G
1 - 3 I
59%
Ostrava D
4 - 1 P
34%
Zlín G
3 - 0 P
46%
Dukla G
0 - 2 I
51%
Olomouc D
1 - 2 I
46%
Ml. Boleslav G
0 - 3 I
66%
Karviná D
1 - 0 P
43%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 49.4 vs 53.6), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Başakşehir има нападачку предност са 1.6 голова по мечу наспрам 1.2 Jablonec.

У одбрани Başakşehir је далеко супериорнији, примајући само 0.8 голова по мечу уз 6 чистих мрежа, док Jablonec прима 1.6 по мечу.

Jablonec се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Фактор домаћег терена иде у корист Başakşehir, са 83% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Başakşehir се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (57.0 vs 40.7), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Başakşehir

Başakşehir

VS
Jablonec

Jablonec

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више