Прескочи на садржај
Упореди Le Havre vs Genk

Le Havre vs Genk Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Le Havre i Genk: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Le Havre Le Havre Domaćin
Genk Genk Gost
Le Havre
38.0
I N N N N N I N I I

Poslednjih 10 Utakmica

Genk
50.6
P I N N P N P N I P

Osvojene Kategorije

2

Le Havre

3

Nerešeno

10

Genk

Radar Učinka

Le Havre
Genk

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
0%

0P, 6N, 4I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

0

0

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
20%

2 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Samatta (2 golova)
A. Bibout (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 4
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
56.9

Težina Lige: 86.0, Kvalitet Protivnika: 64.2

56.0

Težina Lige: 60.6, Kvalitet Protivnika: 52.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.16

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.16

1.53

Stvarno: 1.6 | Razl: +0.07

Korigovana Snaga
38.0

Napad: 35.6, Odbrana: 53.4, Forma: 0.0

50.6

Napad: 56.5, Odbrana: 49.5, Forma: 42.4

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

1
1

46-60'

4
2

61-75'

5
1

76-90+'

3
Le Havre
Genk
Le Havre

Analiza Snage

38.0

Ukupno

Napad 35.6
Odbrana 53.4
Forma 0.0
Doslednost 92.8
Genk

Analiza Snage

50.6

Ukupno

Napad 56.5
Odbrana 49.5
Forma 42.4
Doslednost 56.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 60.6

Kvalitet Protivnika

64.2 vs 52.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Le Havre logo Le Havre
I
Marseille (61%)
N
Lille (78%)
N
Metz (43%)
N
Angers (52%)
N
Nice (60%)
N
Auxerre (66%)
I
Paris FC (77%)
N
Lyon (65%)
Genk logo Genk
P
Westerlo (45%)
I
Charleroi (51%)
N
Standard (55%)
N
Charleroi (46%)
P
Westerlo (50%)
N
OHL (47%)
P
Antwerp (57%)
N
La Louvière (54%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Marseille D
0 - 1 I
61%
Lille G
1 - 1 N
78%
Metz D
4 - 4 N
43%
Angers G
1 - 1 N
52%
Nice G
1 - 1 N
60%
Auxerre D
1 - 1 N
66%
Paris FC G
2 - 3 I
77%
Lyon D
0 - 0 N
65%
Brest G
0 - 2 I
61%
Paris SG D
0 - 1 I
79%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Westerlo D
3 - 0 P
45%
Charleroi G
0 - 2 I
51%
Standard D
1 - 1 N
55%
Charleroi D
1 - 1 N
46%
Westerlo G
2 - 1 P
50%
OHL D
0 - 0 N
47%
Antwerp G
2 - 1 P
57%
La Louvière G
5 - 5 N
54%
Freiburg G
1 - 5 I
69%
Sint-Truiden D
1 - 0 P
55%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 56.9 vs 56.0), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Genk има нападачку предност са 1.6 голова по мечу наспрам 1.0 Le Havre.

Обе одбране су упоредиве, са Le Havre који прима 1.5 и Genk који прима 1.6 по мечу.

Le Havre се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

Genk се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Genk има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 12.6 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Le Havre

Le Havre

VS
Genk

Genk

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више