Прескочи на садржај
Упореди Lens vs SK Poltava

Lens vs SK Poltava Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Lens i SK Poltava: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Lens Lens Domaćin
SK Poltava SK Poltava Gost
Lens
58.8
P N N P P I P I P N

Poslednjih 10 Utakmica

SK Poltava
23.0
I N I N I N I I I I

Osvojene Kategorije

11

Lens

3

Nerešeno

1

SK Poltava

Radar Učinka

Lens
SK Poltava

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 3N, 2I

0%

0P, 3N, 7I

Golova po Utakmici
2.3

23 / 10 utakmica

0.7

7 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

2.9

29 / 10 utakmica

Gol Razlika
+8

+8

-22

-22

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
F. Thauvin (5 golova)
V. Sad (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 14
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
100%

5P / 5 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
50.7

Težina Lige: 77.8, Kvalitet Protivnika: 56.0

64.1

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 71.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 7 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.54

Stvarno: 2.3 | Razl: -0.24

0.94

Stvarno: 0.7 | Razl: -0.24

Korigovana Snaga
58.8

Napad: 77.2, Odbrana: 50.4, Forma: 50.4

23.0

Napad: 26.6, Odbrana: 3.8, Forma: 0.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

2
3

16-30'

1
3

31-45'

1
7

46-60'

2
5

61-75'

1
3

76-90+'

Lens
SK Poltava
Lens

Analiza Snage

58.8

Ukupno

Napad 77.2
Odbrana 50.4
Forma 50.4
Doslednost 53.2
SK Poltava

Analiza Snage

23.0

Ukupno

Napad 26.6
Odbrana 3.8
Forma 0.0
Doslednost 93.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

77.8 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

56.0 vs 71.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Lens logo Lens
P
Nantes (51%)
N
Nice (60%)
N
Brest (61%)
P
Toulouse (40%)
P
Toulouse (57%)
I
Lille (78%)
P
Angers (47%)
I
Lorient (69%)
SK Poltava logo SK Poltava
I
Shakhtar D (78%)
N
Kryvbas KR (71%)
I
Kolos (83%)
N
Obolon (63%)
I
Polissya (77%)
N
Oleksandria (44%)
I
Metalist 1925 (79%)
I
Karpaty Lviv (81%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nantes D
1 - 0 P
51%
Nice G
1 - 1 N
60%
Brest G
3 - 3 N
61%
Toulouse D
4 - 1 P
40%
Toulouse D
3 - 2 P
57%
Lille G
0 - 3 I
78%
Angers D
5 - 1 P
47%
Lorient G
1 - 2 I
69%
Metz D
3 - 0 P
43%
Lyon G
2 - 2 N
54%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Shakhtar D D
0 - 4 I
78%
Kryvbas KR D
3 - 3 N
71%
Kolos G
0 - 2 I
83%
Obolon G
1 - 1 N
63%
Polissya D
0 - 4 I
77%
Oleksandria D
3 - 3 N
44%
Metalist 1925 G
0 - 2 I
79%
Karpaty Lviv D
0 - 4 I
81%
Zorya G
0 - 4 I
80%
Kudrivka D
0 - 2 I
55%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

SK Poltava се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 64.1) у поређењу са Lens (SoS: 50.7). То значи да статистика SK Poltava има већу тежину.

Напад Lens је на другом нивоу, са просеком од 2.3 голова по мечу и F. Thauvin на челу са 5 голова. SK Poltava постиже само 0.7 по мечу.

У одбрани Lens је далеко супериорнији, примајући само 1.5 голова по мечу уз 2 чистих мрежа, док SK Poltava прима 2.9 по мечу.

SK Poltava се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 7 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Lens, са 100% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.7 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

На основу наше свеобухватне анализе, Lens је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (77.2), одбрани (50.4) и форми (50.4) не оставља простор за сумњу. SK Poltava мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Lens

Lens

VS
SK Poltava

SK Poltava

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више